ANDROID AUTO najnowsza wersja

forum użytkowników Kia Stonic
kamyk
Posty: 18
Rejestracja: 09 maja 2019, 13:33
model samochodu: Stonic

Re: ANDROID AUTO najnowsza wersja

Post autor: kamyk »

windrob pisze: 25 cze 2019, 08:18 Witam
Android Auto... Dobra rzecz jakby to działało sprawnie, jednak nie działa. W czasie jazdy ogromnie irytujące, delikatnie mówiąc jest to, że zrywa połączenie. Co w mieście jest wadą wprost dyskwalifikującą. Ekran potrafi zniknąć na dłuższą chwilę i nie zawsze pamięta zadany punkt docelowy. Ponowne ustawienie przy ciągle zrywanej łączności jest do tego stopnia irytujące, że grozi utratą czujności w czasie jazdy co niesie za sobą potencjalną stłuczkę lub coś gorszego. Praktycznie jest to codzienność. Na każdej trasie mam z tym do czynienia. Nawigacja z telefonu nie miała z tym problemu. Przecież działa na tym samym aparacie i również na mapach Google.
Pozdrawiam
Miałem kiedyś podobną sytuację, dopóki nie zmieniłem kabla na lepszy - wtedy problem zniknął i działa elegancko :)
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: ANDROID AUTO najnowsza wersja

Post autor: Piotrek »

Jak Ci zrywa połączenie to masz 3 opcje:
1. Zmienić operatora komórkowego (jeżeli zanika sygnał internetowy)
2. Zmienić kabel którym podłączasz telefon (byćmoże gniazdo w telefonie/końcówka kabla jest wyrobione/a I przez to tracisz sygnał)
3. Wymienić telefon na nowszy (jeśli używasz czegoś leciwego).
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
j23
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:40
model samochodu: Kia Stonic

Re: ANDROID AUTO najnowsza wersja

Post autor: j23 »

a próbował ktoś połączyć się przez WiFi? jakaś aktualizacja systemu albo coś?
Bomber
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2019, 19:09
model samochodu: Kia stonic

Re: ANDROID AUTO najnowsza wersja

Post autor: Bomber »

Mam stonica 2018 rok i chcislbym się polaczyc z android auto lecz jak wchodzę na panel na ekranie dotykowym To android auto i apple car mam na szaro i wogole nie mogę kliknąć w to. Znaczy to Że te funkcje są wyłączone nie mam ich czy jak ? Chciałem głównie nawigację ustawić
bpiq
Posty: 11
Rejestracja: 17 lut 2019, 20:24

Re: ANDROID AUTO najnowsza wersja

Post autor: bpiq »

Wyszarzenie nie znika kiedy połączysz telefon kablem przez USB z samochodem?
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: ANDROID AUTO najnowsza wersja

Post autor: camelleon »

Bomber pisze: 01 lip 2019, 19:13 Mam stonica 2018 rok i chcislbym się polaczyc z android auto lecz jak wchodzę na panel na ekranie dotykowym To android auto i apple car mam na szaro i wogole nie mogę kliknąć w to. Znaczy to Że te funkcje są wyłączone nie mam ich czy jak ? Chciałem głównie nawigację ustawić
wejdz w ustawienia i tam trzeba odznaczyc (nie pamietam w ktorym miejscu) jakby ptaszki co ma byc aktywne a co nie.. wtedy tez z kierownicy przeskakuje ci radio/usb/iphone/itd.. jakby wybór zrodeł.
Mess with the best
Die like the rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”