Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
jotes1911
Posty: 206
Rejestracja: 02 lut 2020, 11:48

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jotes1911 »

ghost2255 pisze: 24 wrz 2021, 19:50 Zrezygnowałem. Poszedłem do konkurencji i od ponad 3 tygodni mam inne auto. 12 dni od pierwszego wejścia do salonu.
W 3 tygodnie auta się nie wyprodukuje i nie dostarczy. Twoje auto pewnie już gdzieś było w pobliżu. No i trafiłeś z konfiguracją.
ghost2255
Posty: 32
Rejestracja: 03 lip 2021, 13:59
model samochodu: stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: ghost2255 »

Oczywiście. Wziąłem to, co było już na placu w PL.

Hybrydowy Yaris.

Jestem bardzo zadowolony ze zmiany. Co prawda nie jest to podniesione auto, ale zalery napędu i wyposażenia rekomoensują to z nawiązką.
adamo64
Posty: 154
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: adamo64 »

Też brałem pod uwagę Yarisa lecz po jeździe próbnej zrezygnowałem z powodu ciasnoty w aucie.Yaris III gen. był obszerniejszy od tego nowego który wymiarami przypomina Aygo.
Tak więc chyba jednak poczekam do grudnia....
StonicScross
Posty: 696
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: StonicScross »

ghost2255 pisze: 25 wrz 2021, 10:03 Oczywiście. Wziąłem to, co było już na placu w PL.

Hybrydowy Yaris.

Jestem bardzo zadowolony ze zmiany. Co prawda nie jest to podniesione auto, ale zalery napędu i wyposażenia rekomoensują to z nawiązką.
Ale Yaris zawsze był wyższy od Rio. Wyżej się siedzi. I chyba większy prześwit od Rio i tak. W Rio niski prześwit przy każdym krawężniku byl stresujący.
StonicScross
Posty: 696
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: StonicScross »

Ale Stonic jest wielkości Corolli Hatchback 2000-2006 :)
ghost2255
Posty: 32
Rejestracja: 03 lip 2021, 13:59
model samochodu: stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: ghost2255 »

Ja nie zamierzam nikogo przekonywać do zmiany Stonica na Yarisa.
Jakbym chciał jak najwięcej centymetrów w jak najnizszej cenie, to jeździłbym Dusterem.

Mnie odpowiada napęd hybrydowy, jego płynność, cisza, ekonomia. Do tego jest fajne wyposażenie i po prostu dobrze się czuję w tym aucie.

Stonic też mi się podoba, ale chciałem mieć samochód, a nie nadzieję na dostawę. Gdyby był dostarczony zgodnie z obietnicą, lub dostępny od ręki na placu to miałbym Stonica i też bym się cieszył.
iovv
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2021, 23:53
model samochodu: Stonic 2022

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: iovv »

iovv pisze: 24 wrz 2021, 10:15 Czekać na pewno będę bo nic lepszego na rynku nie ma :)

Ale czy ten termin dostawy jest możliwy?
2 tygodnie na cały proces przekazania z fabryki bezpośrednio do klienta?
Co do mojej wypowiedzi to tylko dodam że już kontaktowałem się z właścicielem salonu w którym zamówiłem auto i wyszło na to, że handlowiec "miał nadzieję" że będzie po jego myśli, więc można powiedzieć że okłamał mnie z tym terminem odbioru (bo cały czas twierdził że nic nie wie o opóźnieniu) i złamał w ogóle ich wewnętrzny protokół tylko po to byśmy z nim zamówili, przez co tylko i wyłącznie z jego winy jest opóźnienie o 2 miesiące :)

Przestrzegam, jak widać nie ważne jak się miły wydaje handlowiec to i tak może mieć wątpliwe intencje.
red
Posty: 31
Rejestracja: 18 paź 2021, 18:44
model samochodu: Kia Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: red »

W mym przypadku okres oczekiwania to 2.5 miesiąca. Auto odebrałem w środę...
adamo64
Posty: 154
Rejestracja: 13 cze 2021, 08:29
model samochodu: Kia Stonic 1.2 84KM

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: adamo64 »

red- pochwal się: czy to jest auto z nowej produkcji ,z nowym logo i jaki silnik,kolor oraz wersja wyposażenia
hawranek31
Posty: 20
Rejestracja: 01 lis 2021, 15:41
model samochodu: Kia Stonic 1.0 100KM

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: hawranek31 »

Czy ktoś zamawiał autko w zeszłym tygodniu?? Jaki termin wpisany w umowie, no i czy przyjmują w ogóle zamówienia teraz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”