Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
koko
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:15
model samochodu: stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: koko »

Nie podali powodu... Mysle ze ten termin nawet pasuje do tego gdzie teraz jest statek, potem z portu do dilera, przygotowanie dla klienta itp
przemox
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2016, 10:15
model samochodu: Stonic 1.4, 2019

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przemox »

jacek1 pisze:
koko pisze:dzisiaj informacja od dilera ze jest opoznienie odbior w polowie maja, najgorszy scenariusz koniec maja
No masz :oops: Powiedzieli dlaczego ?
To żadne opóźnienie - statek zbliża się do portu w Koper, a od tego momentu ok. 2 tygodnie. Po prostu.
cuubbee
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:01
model samochodu: Stonic 1.4 AT STY+AEB
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: cuubbee »

Dziwne.. obserwujemy statek, ze dopływa do Koper, a dealer wlasnie mnie poinfornowal, że auto jest juz w Polsce i bedzie chcial mi go wydac w pierwszej polowie maja br.
Oczywiscie jest to dla mnie super news, ale ciekawe czy to nie sciema bo gdzie niby auto mialoby byc w Polsce jak nie u dealera na placu i czym przyplynelo skoro kilka osob czeka na auto zamowione jeszcze w grudniu i styczniu '18.

Druga informacja od dealera jest taka ze mam zaplacic resztę kasy na podstawie zlozonego zamowienia a potem jak auto bedzie fizycznie u dealera to dopiero sie ze mna skontaktuje...
cos czuje ze to zla kolejnosc.. placic za auto ktorego nie widzialem i nie na podstawie faktury tylko zamowienia? :o
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

Nie płać wcześniej jak nie zobaczysz auta i jeszcze bez faktury ? To jakaś ściema , auto jeszcze jest na statku , jutro będzie wyładowywany w Koper . Później jedzie do CAT Polska w Kleszczowie . Tam jest przygotowywany i wysyłany do dilera . Max termin od wyładunku do dostawy do dilera to 2 tygodnie .
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

Witam , wczoraj rozmawiałem ze swoim dilerem i powiedział tak, po dopłynięciu statku do Koper auto ma być u dilera w ciągu 14-tu dni [ale bywa i prędzej,choć teraz jest weekend majowy i nie wiadomo dokładnie jak będzie ] co do zapłaty pytałem czy można zapłacić gotówką w dniu odbioru , ponieważ mam do dilera prawie 150 km i nie chcę robić przelewu a dopiero póżniej oglądać auto ,powiedział nie ma problemu można zapłacić przed samym odbiorem .Kolego a jaki to diler jęśli możesz napisać ,jeśli nie to chociaż jakie województwo.Ja jestem z dolnośląskiego .Pozdrawiam
cuubbee
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:01
model samochodu: Stonic 1.4 AT STY+AEB
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: cuubbee »

waldi1906 pisze:Kolego a jaki to diler jęśli możesz napisać ,jeśli nie to chociaż jakie województwo.Ja jestem z dolnośląskiego .Pozdrawiam
tez dolnoslaskie Wrobud z wroclawia i tem mam kawalek do nich.
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

to już jest nas trzech z dolnośląskiego ,ja mam zamówione w Opolu
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

A ja jestem liczony do tych z Dolnego Śląska :D
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

tak Jacku z tobą piszę na priv na poczcie
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

waldi1906 pisze:tak Jacku z tobą piszę na priv na poczcie
Wiem , tak żartowałem . Odbierzemy nasze staniki to może jakiś mini zlot zrobimy ;)
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”