Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
cuubbee
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:01
model samochodu: Stonic 1.4 AT STY+AEB
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: cuubbee »

cuubbee pisze:dzis pytalem dealera o kilka spraw m.in o to czy jest znana data pojawienia sie auta w salonie (dolnoslaskie) to w odpowiedziach jakby pominal te kwestie.. nie rozumiem ale chyba lepiej jes napisac ze nie wie nie zna daty niz nic nie odpowiedziec.. eh :evil: co ciekawe juz 26 kwietnia dostalem info, ze auto jest juz w Polsce.. a starek przyplynal 27 :roll:

tak przy okazji.. bedziecie ubezpieczac auto u dealera? mają w ofercie 2.99% od wartosci czyli jakies 2ķ za AC.. nie wiem czy warto i jaki jest zakres AC?
no i muszę to odszczekać - dziś dostałem info że auto jest już na placu, a więc w sobotę jadę zobaczyć brzydala :) OC/AC mnie wyszło 2300 PZU, nie mają tu zastosowania w pakiecie od KIA zniżki nabyte przez lata za bezszkodową jazdę
przemox
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2016, 10:15
model samochodu: Stonic 1.4, 2019

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przemox »

cuubbee pisze:
cuubbee pisze:dzis pytalem dealera o kilka spraw m.in o to czy jest znana data pojawienia sie auta w salonie (dolnoslaskie) to w odpowiedziach jakby pominal te kwestie.. nie rozumiem ale chyba lepiej jes napisac ze nie wie nie zna daty niz nic nie odpowiedziec.. eh :evil: co ciekawe juz 26 kwietnia dostalem info, ze auto jest juz w Polsce.. a starek przyplynal 27 :roll:

tak przy okazji.. bedziecie ubezpieczac auto u dealera? mają w ofercie 2.99% od wartosci czyli jakies 2ķ za AC.. nie wiem czy warto i jaki jest zakres AC?
no i muszę to odszczekać - dziś dostałem info że auto jest już na placu, a więc w sobotę jadę zobaczyć brzydala :) OC/AC mnie wyszło 2300 PZU, nie mają tu zastosowania w pakiecie od KIA zniżki nabyte przez lata za bezszkodową jazdę
Skąd jesteś? Bo ja dzisiaj od dealera (woj. pomorskie) dowiedziałem się, że auta jeszcze nieoclone i realnie będą pod koniec miesiąca. No, czegoś tu k... nie rozumiem. Bardzo zaczynam tracić cierpliwość!
koko
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:15
model samochodu: stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: koko »

Wlasnie otrzymalem tel od dilera z Poznania auto do odbioru w przyszlym tygodniu. Zamowienie zlozone w na poczatku lutego.
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

No to coś ruszyło . To jak to jest , niektóre auta już u dilera , a inne jeszcze nie oclone ?
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
koko
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:15
model samochodu: stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: koko »

ja zamawiałem wersję, która była już w produkcji. Diler małe opóźnienie tłumaczy weekendem majowym (planowo miało być do odbioru 6 maja)
przemox
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2016, 10:15
model samochodu: Stonic 1.4, 2019

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przemox »

koko pisze:Wlasnie otrzymalem tel od dilera z Poznania auto do odbioru w przyszlym tygodniu. Zamowienie zlozone w na poczatku lutego.
No fajnie, bo ja złożyłem zamówienie dokładnie 20 grudnia! Żadnej w tym logiki!
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

koko ja zamawiałem 13 lutego też już było w produkcji na umowie dokładna data do odbioru [ do 30 kwietnia ] .A stały trzy sztuki do wzięcia od ręki w Wałbrzychu fakt 2018 rok ale tez dawali fajny upust, ale mojej pani kolor nie odpowiadał no i teraz człowiek się denerwuje że jeszcze nie ma autka
koko
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:15
model samochodu: stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: koko »

waldi1906 bądź wyrozumiały dla swojej Pani bo pomiędzy 2018 a tegorocznym rocznikiem nie było dużej różnicy w cenie, u mnie w Poznaniu oferowali tylko 1500zł mniej.
Jaki kolor wybrałeś? ja Platinum Graphite (L+STYL+AEB+NAVI)
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

wersja L+STY+2TR Clear White/Aurora Black Pearl + [ tylko się nie śmiejcie ] projektory z logo Kia i diodowe oświetlenie na nogi [jak tu ktoś kiedyś napisał z koniem się nie będę kopał ] tak sobie pani zażyczyła .
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

Clear White/Aurora Black Pearl + he he he he , żartuje oczywiście , fajnie wygląda . Mój to Signal Red 1.4 XL automat +AEB . Czekam na telefon , kolega cuubbee odbiera we Wrocławiu to może mój będzie w następnym tygodniu :D
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”