Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
przemox
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2016, 10:15
model samochodu: Stonic 1.4, 2019

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przemox »

No i ekstra, czas płynie... Jak była cisza, tak jest. Żadnych wiadomości, terminów, itp. Następnego KIA nie będzie. Nikt nie będzie robił ze mnie idioty za moje pieniądze.
GrzesB
Posty: 149
Rejestracja: 13 paź 2017, 15:05

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: GrzesB »

Niestety obecnie jeśli samochodu nie ma na placu, to u wszystkich się czeka. Co powiesz na 9 miesięcy na przykład (marka popularna)...? ;)
Oczywiście bardzo to słabe, ale cóż...
Optima GT (2018)
cuubbee
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:01
model samochodu: Stonic 1.4 AT STY+AEB
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: cuubbee »

cuubbee pisze: 11 maja 2019, 22:22 a ja juz dzisiaj jestem po obejrzeniu autka.. dostalem kluczyk i nieograniczony czas :) na placu ok 40 aut i tylko dwa Stonicki, moj i XL brown, pozaglądane wszędzie, silnik złapal temperaturę, klimka dziala, lakier cienki 30-50 mikronow, konserwacja na progach cała, opony Dot4718, ogolnie wrażenia pozytywne, odbior w przyszłą sobote i pierwsza trasa 100km
Edit: owszem, zostałem poprawiony przez swoja połówkę, rzeczywiście było to w okolicy 80-90 mikronów a te niższe wartości wychodziły w dolnej części drzwi.., a tam nie zawsze mamy równa powierzchnię, swoją droga miernik taki sobie, lekko ruszysz ręką, zmienisz kąt i wartości stają się ruchome.. bardziej chodziło mi o wyeliminowanie ukrytych napraw w czasie transportu.
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

przemox pisze: 14 maja 2019, 12:35 No i ekstra, czas płynie... Jak była cisza, tak jest. Żadnych wiadomości, terminów, itp. Następnego KIA nie będzie. Nikt nie będzie robił ze mnie idioty za moje pieniądze.
U mnie też cisza , nawet do nich nie dzwonie . Czekam cierpliwie do końca maja .
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: JaWa »

Przypomnę wszystkim niecierpliwym, że mają na dokumencie datę do której auto ma być. Jeżeli nie ma go w terminie i te oczekiwanie nie daje wam spokoju, to zawsze można zrezygnować :roll:
przemox
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2016, 10:15
model samochodu: Stonic 1.4, 2019

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: przemox »

jacek1 pisze: 15 maja 2019, 09:29
przemox pisze: 14 maja 2019, 12:35 No i ekstra, czas płynie... Jak była cisza, tak jest. Żadnych wiadomości, terminów, itp. Następnego KIA nie będzie. Nikt nie będzie robił ze mnie idioty za moje pieniądze.
U mnie też cisza , nawet do nich nie dzwonie . Czekam cierpliwie do końca maja .
Dzisiaj dostałem informację z salonu, że auta jeszcze nie oclone - jest jednak nadzieja, że dostaniemy je do końca miesiąca - tego miesiąca.
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

Witam bylem dzisiaj u dilera ,papiery na auto przyszły ,auto zarejestrowane ,blachy są ,anty kuna jest,kamerka jest flaszka w lodówce jest tylko auta nie ma [ pokazywał mi pracownik w zamówieniu że pilna dostawa ,auto ma być jeszcze dzisiaj lub jutro -zobaczymy ].Oczywiście kasa jeszcze za auto nie zapłacona
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

waldi1906 pisze: 15 maja 2019, 16:31 Witam bylem dzisiaj u dilera ,papiery na auto przyszły ,auto zarejestrowane ,blachy są ,anty kuna jest,kamerka jest flaszka w lodówce jest tylko auta nie ma [ pokazywał mi pracownik w zamówieniu że pilna dostawa ,auto ma być jeszcze dzisiaj lub jutro -zobaczymy ].Oczywiście kasa jeszcze za auto nie zapłacona
Dziwna kolejność , papiery wcześniej niż auto :D Anty kunę kupiłeś tą elektroniczną ? No i ta flaszeczka najważniejsza :lol:
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

anty kuna tak elektroniczna ,przywieżli dwa stonicki i jeden taki jak mój ale nie ten vin
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: kon »

Dealer wszystkie niezbędne dokumenty może pobrać z systemu jak samochód jest już oclony i zwolniony do transportu. Na auto trzeba poczekać aż dotrze fizycznie.
Natomiast nie zgodziłbym się na rejestrację pojazdu przed przeglądem PDI, a tym bardziej zanim samochód nie zjeździe z lawety u dealera.
No chyba, że to samochód w wynajmie długoterminowym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”