Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

samochód kupiony prywatnie ale pisałem że zarejestrowany ale nie zapłacony [ tylko zaliczka 2 tys ] pojadę obejrzę czy wszystko gra i wtedy zapłacę,Ale dziękuję za uwagi ,każda może się przydać
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: kon »

Skoro masz pojazd zarejestrowany to znaczy że przedstawiłeś dokument stwierdzający, że to twoja własność - pewnie faktura. A więc pojazd jest już twój, niezależnie od tego jaki i kiedy przyjedzie. Gwarancja sobie biegnie. Zapłata to temat osobny.
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

Nareszcie mamy go ,zacznę od spalania z kompa przejechane 140 km większość bocznymi drogami wyszło 6,1.Silnik 1.4 każdy ma swoje odczucia jak dla mnie autko fajnie się zbiera [ wiadomo trzeba troszkę pokręcić obroty i nie jest to BMW ].Żadnych kangurów 1,2 i jedziemy,obsługa wszystkiego prosta i nie skomplikowana, w zakrętach autko trzyma się drogi.Na 10 punktów dostaje ode mnie 9.Fakt na nierównościach jest twardy przenosi się hałas do wewnątrz .Mieliśmy w salonie 2 godziny dla przeglądu autka ja nic nie znalazłam .POZDRAWIAM OCZEKUJĄCYCH [ WIEM NERWY ŻE JESZCZE NIE JEST DO ODBIORU ]ALE NAPRAWDĘ WARTO POCZEKAĆ ps.jeszcze co niektórzy za nim zaglądają .MAŁY ALE WARIAT HAHAHAHAHA
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

No i oby służył i przyjemności z jazdy . Ja też opiszę wrażenia z pierwszej jazdy , myślę że to będzie jeszcze w tym ROKU :D Pozdrawiam i szerokości !!
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
Kolo2020
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:11
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Kolo2020 »

Witam wszystkich na forum. "waldi1906" przyjemnego podróżowania życzę, a jednocześnie mam pytanie, czy sprawdzałeś podwozie w zakresie ewentualnego uszkodzenia antykorozyjnego od podnośnika? Również przymierzam się do zakupu tego samochodu.
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

sprawdziłem i nie nic złego nie widziałem [jak ktoś pisał jakieś smarki czy coś takiego ] nie wiem czy przy wymianie opono nie będzie zerwany lakier [ tego chyba nikt nie wie do puki nie zmieni opon .Teraz żony przemyślenia i pierwsza jazda [ bo to autko dla niej ]K...wa wsiadła i pojechała ,bez kangurów i powiedziała że jest super.Żadne BMW którym jeżdziła a na skodę superb [ stajnia vv nawet mi mówiła tam nie jedziemy ] mam dość tego szrotU.SAM KIEDYŚ SIĘ ŚMIAŁEM Z KOREAŃCZYKÓW A TERAZ OPANOWALI ŚWIAT ,SPRZĘT AGD,RTV TELEFONY I TERAZ AUTKA ,ZA TĘ KASĘ NAPRAWDĘ WARTO
Kolo2020
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2019, 20:11
model samochodu: Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Kolo2020 »

Dzięki. Odnosząc się do tych kangurów - moje wrażenia z jazdy testowej 1,4 100 KM pozytywne (około 2 tygodnie wstecz) - zwróciłem uwagę kilkakrotnie ruszając oraz jadąc wolniutko i było spoko mówiąc jednocześnie o tym pracownikowi salonu, który jechał ze mną ale on popatrzył na mnie ze zdziwieniem jakby nie wiedział o co chodzi z tymi kangurami (pewnie udawał: shock: ).
pio71
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2019, 17:57
model samochodu: Kia Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: pio71 »

Witam. Czy wiadomo coś w temacie transportu "naszych" Stoników z Korei dla tych co mają planowany odbiór w czerwcu.
Na początku maja w salonie którym zamówiłem samochód pani po sprawdzeniu w komputerze powiedziała że "mój" Stonik został już wyprodukowany (nawet pokazała mi numer nadwozia) i że na stronie ma zapis o odbiorze w salonie 18 czerwca.
Wolan86
Posty: 133
Rejestracja: 31 gru 2018, 13:38
model samochodu: Optima L 2019 1.6 T-GDI DCT

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: Wolan86 »

Ja swoją optime odbieram jak dobrze pójdzie z rejestracja w ten piątek
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

pio71 pisze: 22 maja 2019, 19:30 Witam. Czy wiadomo coś w temacie transportu "naszych" Stoników z Korei dla tych co mają planowany odbiór w czerwcu.
Na początku maja w salonie którym zamówiłem samochód pani po sprawdzeniu w komputerze powiedziała że "mój" Stonik został już wyprodukowany (nawet pokazała mi numer nadwozia) i że na stronie ma zapis o odbiorze w salonie 18 czerwca.
Mój już 29 kwietnia przypłyną , a jeszcze nie oclony ;) Statek przypływa gdzieś w okolicach 25-29 , od tej daty mają niby 14 dni na dostarczenie auta do dilera . A jak jest to widzisz na moim przykładzie :roll:
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”