Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
cuubbee
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:01
model samochodu: Stonic 1.4 AT STY+AEB
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: cuubbee »

jacek1 pisze: Mój to Signal Red 1.4 XL automat +AEB . Czekam na telefon , kolega cuubbee odbiera we Wrocławiu to może mój będzie w następnym tygodniu :D
Moj też 1.4 L automat :) możliwe, że produkowały się na jednej zmianie bo może rzucają partiami montaż danych jednostek napędowych hehe i za chwilę też dostaniesz dobrą nowinę.. ciekawe czy będziemy mieli numery seryjne zbliżone do siebie :)
georg241
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2019, 22:11
model samochodu: Kia Sportage
Kia Stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: georg241 »

Przepraszam jestem tu nowy - zamówiłem stonica 29.01.2019 w Opolu dostałem dzisiaj informację od sprzedawcy , że będę odbierał auto w przyszłym tygodniu około 15.05.2019 . 1.4 - L + pakiet stylistyczny + lakier . Myślę , że dotrzymają terminu. Pozdrawiam :shock: :shock:
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

georg 241 ja mam też odbiór w Opolu wczoraj rozmawiałem i również mi powiedzieli że może we wtorek
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

cuubbee pisze:
jacek1 pisze: Mój to Signal Red 1.4 XL automat +AEB . Czekam na telefon , kolega cuubbee odbiera we Wrocławiu to może mój będzie w następnym tygodniu :D
Moj też 1.4 L automat :) możliwe, że produkowały się na jednej zmianie bo może rzucają partiami montaż danych jednostek napędowych hehe i za chwilę też dostaniesz dobrą nowinę.. ciekawe czy będziemy mieli numery seryjne zbliżone do siebie :)
Dobrze że będziesz miał w automacie , można będzie się wymieniać informacjami :D A numery seryjnie sprawdzimy .
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: camelleon »

koko pisze:Platinum Graphite (L+STYL+AEB+NAVI)
czy taka doplata do navi i pakietów.. sie oplacala? nie lepiej było brac wersje XL od razu? wtedy pakiet navi i styl i pare innych rzeczy masz juz w cenie..
Mess with the best
Die like the rest
koko
Posty: 11
Rejestracja: 20 mar 2019, 18:15
model samochodu: stonic

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: koko »

Navi udalo mi sie wynegocjowac w gratisie ;)
a xl glowne 2 roznice pomiedzy L- martwe pole i system bezkluczykowy-nie mam do tego systemu przekonania
cuubbee
Posty: 16
Rejestracja: 03 lis 2018, 20:01
model samochodu: Stonic 1.4 AT STY+AEB
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: cuubbee »

koko pisze: 09 maja 2019, 11:14 Navi udalo mi sie wynegocjowac w gratisie ;)
a xl glowne 2 roznice pomiedzy L- martwe pole i system bezkluczykowy-nie mam do tego systemu przekonania
a nawet podobno system bezkluczykowy chyba wypadl z oferty 2019 na rzecz zwyklego kliczyka bo ponoc klienci sie obawiali.. info od dealera jak rovilem zamowienie.. ale na zyczenie moze byc w XL dolozony.
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

przemox pisze: 08 maja 2019, 17:20
cuubbee pisze:
cuubbee pisze:dzis pytalem dealera o kilka spraw m.in o to czy jest znana data pojawienia sie auta w salonie (dolnoslaskie) to w odpowiedziach jakby pominal te kwestie.. nie rozumiem ale chyba lepiej jes napisac ze nie wie nie zna daty niz nic nie odpowiedziec.. eh :evil: co ciekawe juz 26 kwietnia dostalem info, ze auto jest juz w Polsce.. a starek przyplynal 27 :roll:

tak przy okazji.. bedziecie ubezpieczac auto u dealera? mają w ofercie 2.99% od wartosci czyli jakies 2ķ za AC.. nie wiem czy warto i jaki jest zakres AC?
no i muszę to odszczekać - dziś dostałem info że auto jest już na placu, a więc w sobotę jadę zobaczyć brzydala :) OC/AC mnie wyszło 2300 PZU, nie mają tu zastosowania w pakiecie od KIA zniżki nabyte przez lata za bezszkodową jazdę
Skąd jesteś? Bo ja dzisiaj od dealera (woj. pomorskie) dowiedziałem się, że auta jeszcze nieoclone i realnie będą pod koniec miesiąca. No, czegoś tu k... nie rozumiem. Bardzo zaczynam tracić cierpliwość!
Też dzisiaj dostałem wiadomość , auto jeszcze nieoclone i odbiór koniec maja :oops:
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: waldi1906 »

dzisiejsze info od dilera [ ale i tak już w to nie wierzę ] w poniedziałek auto ma być u dilera w środę papiery [ to w czwartek rejestracja ] a w sobotę odbiór.
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Opóźnienie w odbiorze nowego Stonica

Post autor: jacek1 »

waldi1906 pisze: 11 maja 2019, 18:32 dzisiejsze info od dilera [ ale i tak już w to nie wierzę ] w poniedziałek auto ma być u dilera w środę papiery [ to w czwartek rejestracja ] a w sobotę odbiór.
No i extra , ja jeszcze poczekam :oops: Będziesz wcześniej jechał oglądać autko ?
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”