Odbiór Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
dziabi3
Posty: 174
Rejestracja: 02 lip 2018, 00:05
model samochodu: Stonic 1.4 MPI

Re: Odbiór Stonica

Post autor: dziabi3 »

waldi1906 pisze:Kurcze mam w umowie na koniec kwietnia ale przeglądając wczoraj oto moto zauważyłem że część dilerów pisze odbiór około 20 maja,jeszcze Jacek pisze że mają być w Słowenii dopiero 22-26 kwietnia to by się zgadzało że będzie opóżnienie .Czyli będziemy jeszcze coś urywać z ceny albo jakieś gratisy.A miałem jechać na majówkę nad morze a tu d..a.Ale kobita się wk....wi.
Jak będziesz odbierał auto to sprawdź czy konserwacja na progach nie jest zdarta.
Chodzi o miejsca na podnośnik.

Ja zrobiłem błąd i tego nie sprawdziłem a teraz się bujam z tym problemem.
Pitoniusz
Posty: 19
Rejestracja: 26 maja 2019, 22:15
model samochodu: Stonic

Re: Odbiór Stonica

Post autor: Pitoniusz »

Po 5 miesiącach czekania(zamówiony 24 stycznia, odebrany 24 czerwca ) w końcu jest u mnie :D :D :D
Delikatnie srebrny z pomarańczowym dachem + pomarańczowe akcenty w środku. Super kolor. Obejrzałem z zewnątrz, wewnątrz, pod maską, w bagażniku, od spodu, od góry- wszystko OK. Fajne autko
mstrum
Posty: 98
Rejestracja: 11 cze 2020, 15:57
model samochodu: Kia Stonic 1.0 T-GDI 120 7DCT XL AEB

Re: Odbiór Stonica

Post autor: mstrum »

1.0 T-GDI 120 KM 7 DCT wersja XL + AEB Aurora Black zamówiony 27 stycznia, 21 kwietnia potwierdzenie, że dopływa do Europy, do odbioru 22 maja, odebrany 25.05. Miałem kilka nowych samochodów prywatnych i pierwszy raz zdecydowałem się zamówić to co chcę, poczekać, a nie brać to co akurat mają i dają nawet z upustem i nie żałuję, nawet mimo tego, że teraz mają mega promocje na różne modele bo kryzys.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”