Akcesoria do Kia Stonic

forum użytkowników Kia Stonic
Parch
model samochodu: Kia Stonic XL 1.4 DOHC

Re: Akcesoria do Kia Stonic

Post autor: Parch » 10 wrz 2019, 09:48

W konfiguratorze internetowym w zakładce dodatki widnieje opcja "Oświetlenie diodowe pod lusterkami zewnętrznymi".
Zamówiłem tą opcję konfigurując nową Kię Stonic (odbieram na dniach) będąc przekonanym, że chodzi o tzw. "PUDDLE LIGHT", czyli lampki oświetlające podłoże, zamontowane w lusterkach bocznych. No i kilka dni temu zadzwoniono do mnie z ASO KIA, że to nie są lampki w lusterkach, tylko w drzwiach przednich.Chciałem spytać, czy to faktycznie tak jest, czy może występuje niezależnie oświetlenie w lusterkach i w drzwiach?
Pytam dlatego, że moim drugim aucie właśnie tak mam, że są dwa niezależne oświetlenia: PUDDLE LIGHT w lusterkach i COURTESY LIGHT w drzwiach i obie te funkcje realizują oświetlanie podłoża.

huri_khan
model samochodu: ProCeed w planach :)

Post autor: huri_khan » 10 wrz 2019, 14:09

Konfigurator nie jest spójny. Opis pozwala przypuszczać, że będą diody w lusterkach natomiast na zdjęciu jest dół drzwi co może sugerować że lampy będą w dole.

P.S. Czy Tobie diler także powiedział że cena jest tylko za projektory/lampy a dodatkowo musisz zapłacić za wiązki i podłączenie ?

Parch
model samochodu: Kia Stonic XL 1.4 DOHC

Post autor: Parch » 10 wrz 2019, 14:49

huri_khan pisze:
10 wrz 2019, 14:09
Czy Tobie diler także powiedział że cena jest tylko za projektory/lampy a dodatkowo musisz zapłacić za wiązki i podłączenie ?
Nie było takiej rozmowy. Właściwie to nie dociekałem jaka jest cena tej konkretnej opcji w ASO Kii i jaka jest (i czy w ogóle) różnica w porównaniu do konfiguratora internetowego. A nie dociekałem ponieważ przyszedłem do dilera z gotową konfiguracją i było tam zaznaczone więcej opcji wyposażenia dodatkowego. Przy podpisywaniu umowy na zakup auta sprzedawca sobie zaznaczył, czego oczekuję od auta, podał cenę, a ja porównałem ją z ceną jaka mi wyszła z "konfiguratora". Kwoty się m/w zgadzały.

waldi1906

Post autor: waldi1906 » 10 wrz 2019, 19:29

Witam mam u siebie te projektory ,płaciłem tyle ile było w konfiguracji żadnych dopłat za jakieś wiązki czy coś innego.ps sprawdziłem teraz na fakturze mam je za 300 zł

ODPOWIEDZ