Problemy z biegami

forum użytkowników Kia Carens
jenek
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 19:43
model samochodu: Carens III 2.0 CRDI 140km

Problemy z biegami

Post autor: jenek »

Witam

Od pewnego czasu pojawił się w mojej Kijance problem z biegami a dokładnie z wyrzucaniem i wrzucaniem biegu, nie za każdym razem wygląda to czasem tak jakby sprzęgło nie było do końca wciśnięte.
ostatnio zauwarzyłem że czasem jak kilka razy pod rząd wciskam sprzęgło czasem czuję jakby pedał łapał pod koniec.
Może to być wina wysprzęglika?
jenek
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 19:43
model samochodu: Carens III 2.0 CRDI 140km

Re: Problemy z biegami

Post autor: jenek »

Dodam że ostatnio zauważyłem niewielkie ubytki płynu hamulcowego

I tak z innej beczki orientuje się ktoś gdzie mogę znaleźć informację jaka jest wersja wyposażenia mojego auta?
Przeprowadziłem się do Holandii i aby przerejestrować moje auto muszę podać pewne dane między innymi wersję wyposażenia.
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Problemy z biegami

Post autor: Piotrek »

Jeżeli samochód jest z polskiego salonu to możesz wysłać pytanie do któregoś ASO jaką masz wersję wyposażenia - po numerze VIN powinni to w systemie odszukać.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
Yazeen
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2019, 09:22
model samochodu: KIA Carens IV (2013) 1,6 GDI

Re: Problemy z biegami

Post autor: Yazeen »

Jeśli chodzi o wersję to jest z tym problem. Pytałem ASO o sprawdzenie po VINie wersji wyposażenia do ubezpieczenia i niestety nie posiadali wiedzy. Mimo, że samochód z polskiego salonu (z 2013 r.)
jenek
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 19:43
model samochodu: Carens III 2.0 CRDI 140km

Re: Problemy z biegami

Post autor: jenek »

Ok dzięki może coś uda mi się odnaleźć w ostateczności zadzwonię do pierwszego właściciela od którego ją kupiłem powinien huba coś wiedzieć na ten temat :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Carens”