Serwis automatow

forum użytkowników modelu Optima
Endurion
Posty: 48
Rejestracja: 15 lis 2019, 00:33
model samochodu: Kia Optima L 2018 1.7 CRDi

Re: Serwis automatow

Post autor: Endurion »

Ja miałem raz robioną dwumasę, dwa razy wymienione sprzęgło, raz robioną skrzynię - zakres bardzo podobny do tego co było u kolegi Johny27, wymieniany miałem tez przy tym remoncie skrzyni olej i dalej jest słabo. Poszarpuje, coś wali przy wbijaniu niektórych biegów, ewidentnie się ślizga momentami, ale na razie odpuściłem, mam dosyć płacenia za auto którym nie jeżdżę, więc przyjąłem zasadę, że póki nie stanie na drodze, będę z niego korzystał. Też chętnie bym przyjął informacje o godnym zaufania serwisie automatów w Łodzi, niech rzucą na to swoim okiem - zapłaciłbym ile trzeba, wyremontował i przy obecnych zawirowaniach na rynku nowych aut zostawił jeszcze tą Optimę.
grzesiu_j
Posty: 56
Rejestracja: 28 lip 2021, 07:39
model samochodu: Kia Optima 1,7 DCT

Re: Serwis automatow

Post autor: grzesiu_j »

Może gdzieś to pisałem ale powtórzę raz jeszcze: najlepszy (i to nie tylko moim zdaniem) jest serwis Zapała w Leszczynach woj. świętokrzyskie (zadupie ale liczy się jakość a nie lokalizacja). Sam tam robiłem, auta z całej Polski tam stoją do zrobienia. Ten serwis zajmuje się tylko (no może przede wszystkim) automatami. Pomimo tego że sporo trzeba zapłacić za robotę to szczerze go polecam!!
Avaxus
Posty: 50
Rejestracja: 27 lis 2021, 20:09
model samochodu: Kia optima gt line

Re: Serwis automatow

Post autor: Avaxus »

Wymianiałem sprzegło w aso zaplacilem 1800£ czyli okolo 9300zl 💷😁 moje auto jest z 2016 roku. Za wymiane nie zaplacilem ani funcika bo kiedy kupilem auto od Forda to Ford dal mi gwarancje na 6 miechow i jeszcze sokupilem na 6 miechow extra. Wiec naprawa zostala pokryta z gwarancji. Jak na razie dziala normalnie ale zobaczymy co bedzie dalej. Wkurw. A mnie ze ta skrzynia ciagle trzyma na 2 biegu, trzeba prawie stanac zeby wbil 1 ehh
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”