Rejestracja na przełomie roku

forum użytkowników modelu Ceed
olsztyn
Posty: 15
Rejestracja: 12 lis 2019, 12:49
model samochodu: KIA Ceed 2007 1,4 122 km, M
Kia Ceed II 2015 1,6 135 km, M+BL
XCeed 1.4 T-GDI 7 DCT
Lokalizacja: Olsztyn

Rejestracja na przełomie roku

Post autor: olsztyn »

Ponieważ nowy samochód będę miał do odebrania pod koniec roku, zastanawiam się czy zaczekać z rejestracją na początek nowego roku. Kiedyś będę go sprzedawał i zastanawiam się czy aż takie będzie miało znaczenie rocznik 2019, pierwsza rejestracja 2020. Chciałbym poznać Wasże zdanie.
Milamber
Posty: 146
Rejestracja: 17 wrz 2019, 09:02
model samochodu: Optima 1.6 GT line SRF, TEC, Red.

Re: Rejestracja na przełomie roku

Post autor: Milamber »

Polska to dziwny kraj i jeszcze ma to znaczenie. Czy istotne? Nie wiem. Zależy kiedy będziesz sprzedawał.
Piotrek
Posty: 1403
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Rejestracja na przełomie roku

Post autor: Piotrek »

W Polsce liczy sié rok produkcji nie rejestracji. Taki mamy rynek i nic na to nie da się poradzić, więc czy zarejestrujesz samochód w grudniu czy w styczniu przy sprzedaży nie będzie to miało znaczenia bo kupujący i tak popatrzy na rok produkcji.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
r2d2
Posty: 22
Rejestracja: 31 mar 2019, 19:51
model samochodu: Skoda
Lokalizacja: JG

Re: Rejestracja na przełomie roku

Post autor: r2d2 »

Jam mam zarejestrowany 12.12.14 i znam wartość swojego auta. Jeśli przyjdzie do mnie "zwykła" osoba kupić auto napewno się dogadamy , jak "mechanik,prawnik,handlarz,księgowy" to marne szanse , w sumie to nawet chciałbym takiego spotkać , auto mam z salonu i jak nazwie mnie kłamcą "bo gałka od biegów wytarta" i auto ma więcej jak 200k km to będzi ciekawie ... :lol: :D

Rejestruj i ciesz się jazdą :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”