Zmiany w Kia Stinger MY2019

forum użytkowników Kia Stinger
kaacka
Posty: 26
Rejestracja: 26 sie 2020, 00:51

Re: Zmiany w Kia Stinger MY2019

Post autor: kaacka »

w miarę znośnie jeśli aso przynajmniej chce rozwiązać problem. całkiem inaczej na to patrzycie jeśli widać że mają to w głębokim poważaniu.....
- "panie ale nivomat ? w tym aucie nie ma nivomatu ! .... a no jest rzeczywiście .... ale jednak to jest opcja, miałem rację..."
- "co to znaczy że to opcja?"
- "no nie musiał pan tego kupować...."
- "ze co ??? " :idea:

poza tym to nie jest tłumaczenie że wszyscy tak mają albo nawet gorzej. że niby trzeba się cieszyć że jescze jedzie i na głowę nie kapie :lol: nowe auto.....
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: Zmiany w Kia Stinger MY2019

Post autor: GeRRaD »

jurass pisze: 03 wrz 2020, 12:52
GeRRaD pisze: 01 wrz 2020, 22:17 W Stingerze szyberdach też ładnie stuka na wybojach
Nigdy nie biorę tego gadżetu, bo nie widzę jego zastosowania dla kierowcy (przez 95% czasu jeżdżę sam), a ma same wady.
Są zalety - w zimę jaśniej we wnętrzu, jak zsunie się zasłonę, w letnie dni można jechać prawie jak w cabrio i auto lepiej wygląda :D - no jeszcze można awaryjnie wyjść przez dach, pojeździć z flagą itp :lol: Pytanie tylko, czy te zalety przesłaniają wady ;)
Awatar użytkownika
DamianLGR
Posty: 103
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Zmiany w Kia Stinger MY2019

Post autor: DamianLGR »

Ostatnio pierwszy raz wsiadłem w salonie do demo z dachem :D i przyznam szczerze że w ogóle nie żałuje że nie mam tej 'opcji'. Osobiście do niczego mi to nie przydatne bo po co ma mi wiać na głowę ? dach dużo niższy co dla osób wysokich problematyczne, podsufitka sama w sobie jest ładna czarna alcantara a tam naje***e tych mechanizmów itd. Osobiście lubię w samochodzie jak nic mnie nie razi (przez to też przyciemniam przednie szyby) a z szyberem jasno. Syfu przez to leci jak to z dworu. Dla mnie niepotrzebny gadżet którzy inni po prostu chcą 'bo taka moda' inne marki to mają to czemu KIA ma nie mieć ? i tyle :D Zamiast tego ustrojstwa wolał bym w opcji dociąganie drzwi... ale wiadomo ile ludzi tyle opinii i gustów ;)
Pozdro 8-)
Goly335
Posty: 78
Rejestracja: 12 wrz 2018, 23:51

Re: Zmiany w Kia Stinger MY2019

Post autor: Goly335 »

DamianLGR pisze: 03 wrz 2020, 21:39 Ostatnio pierwszy raz wsiadłem w salonie do demo z dachem :D i przyznam szczerze że w ogóle nie żałuje że nie mam tej 'opcji'. Osobiście do niczego mi to nie przydatne bo po co ma mi wiać na głowę ? dach dużo niższy co dla osób wysokich problematyczne, podsufitka sama w sobie jest ładna czarna alcantara a tam naje***e tych mechanizmów itd. Osobiście lubię w samochodzie jak nic mnie nie razi (przez to też przyciemniam przednie szyby) a z szyberem jasno. Syfu przez to leci jak to z dworu. Dla mnie niepotrzebny gadżet którzy inni po prostu chcą 'bo taka moda' inne marki to mają to czemu KIA ma nie mieć ? i tyle :D Zamiast tego ustrojstwa wolał bym w opcji dociąganie drzwi... ale wiadomo ile ludzi tyle opinii i gustów ;)
Pozdro 8-)
Zgadzam się w 100% ;)
TrackDriver
Posty: 4
Rejestracja: 18 sie 2020, 07:24
model samochodu: Stinger GT

Re: Zmiany w Kia Stinger MY2019

Post autor: TrackDriver »

Jak ktoś lubi być zapuszkowany to szyber zbędny. Jak ktoś lubi wolność, przestrzeń i kontakt z naturą to szyberdach konieczny.
Awatar użytkownika
jurass
Posty: 78
Rejestracja: 15 sty 2019, 20:42

Re: Zmiany w Kia Stinger MY2019

Post autor: jurass »

TrackDriver pisze: 06 wrz 2020, 06:10 Jak ktoś lubi być zapuszkowany to szyber zbędny. Jak ktoś lubi wolność, przestrzeń i kontakt z naturą to
...kupuje motocykl albo bicykl pedałowy :lol:
Opel Insignia GS 2.0T 260 KM AT8 4x4
Kapitan
Posty: 203
Rejestracja: 21 lip 2019, 12:49
model samochodu: Stinger Gtline

Re: Zmiany w Kia Stinger MY2019

Post autor: Kapitan »

jurass pisze: 06 wrz 2020, 21:41
TrackDriver pisze: 06 wrz 2020, 06:10 Jak ktoś lubi być zapuszkowany to szyber zbędny. Jak ktoś lubi wolność, przestrzeń i kontakt z naturą to
...kupuje motocykl albo bicykl pedałowy :lol:
Tak, to najwyzsza wolnosc, duzo gorzej ma motorniczy metra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”