Nawigacja fabryczna i google maps

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
Mønikki
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2024, 23:42
model samochodu: KIA Sportage 1.6 T-GDI 180KM 7DCT; mHev ANNIVERSARY

Nawigacja fabryczna i google maps

Post autor: Mønikki »

Witam :) Mam pytanie o nawigację bo samochód użytkuję dopiero od miesiąca a w praktyce jechalam dopiero kilkanascie razy. Teraz po raz pierwszy za mną dluższa trasa: przejechalam ponad pół Polski i wlasnie na nawigacji fabrycznej i musze powiedzieć, że wbrew temu co czytalam nie jest aż tak źle. Doprowadziła do celu 😅 Całkiem ok mi się jechało, podoba mi się np to duże podświetlenie przy zjazdach. Chcialam tylko dopytać czy ja coś źle widzę czy tam po prostu nie ma info o radarach?? Czy moze da sie to jakoś gdzieś włączyć?
I drugie pytanie, probowalam trochę na szybko po raz pierwszy połączyć telefon kablem przez android auto i jak zerknelam bylo tam wszystko czyli messanger, whatsapp, wiadomosci, nawet podcasty, itp ale nie bylo tego o co mi chodzilo czyli google maps. Jak właczyć mapy google na ekranie samochodu?
dario37
Posty: 339
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: Nawigacja fabryczna i google maps

Post autor: dario37 »

Mønikki pisze: 03 mar 2024, 00:00 Witam :) Mam pytanie o nawigację bo samochód użytkuję dopiero od miesiąca a w praktyce jechalam dopiero kilkanascie razy. Teraz po raz pierwszy za mną dluższa trasa: przejechalam ponad pół Polski i wlasnie na nawigacji fabrycznej i musze powiedzieć, że wbrew temu co czytalam nie jest aż tak źle. Doprowadziła do celu 😅 Całkiem ok mi się jechało, podoba mi się np to duże podświetlenie przy zjazdach. Chcialam tylko dopytać czy ja coś źle widzę czy tam po prostu nie ma info o radarach?? Czy moze da sie to jakoś gdzieś włączyć?
I drugie pytanie, probowalam trochę na szybko po raz pierwszy połączyć telefon kablem przez android auto i jak zerknelam bylo tam wszystko czyli messanger, whatsapp, wiadomosci, nawet podcasty, itp ale nie bylo tego o co mi chodzilo czyli google maps. Jak właczyć mapy google na ekranie samochodu?
Nawigacja fabryczna informuje o fotoradarach.Musisz w ustawieniach zaznaczyć.Odnośnie AA to musisz mieć GM....
patrykk
Posty: 192
Rejestracja: 03 sty 2023, 09:13
model samochodu: Kia Sportage BL + AEB 150KM 7DCT MHEV

Re: Nawigacja fabryczna i google maps

Post autor: patrykk »

Jak wyżej. Pewnie nie masz zainstalowanego google maps na telefonie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”