Nowy sportage V i palący się GPF po 800 km... z czego i gdzie czyta zapełnienie GPF?

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
blazejek84
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2024, 18:29
model samochodu: Sportage 5

Re: Nowy sportage V i palący się GPF po 800 km... z czego i gdzie czyta zapełnienie GPF?

Post autor: blazejek84 »

Po pierwsze w USA mają inne suvy, jak pojedziesz to obadasz. Miękkie, duże, ogólnie ta motoryzacja tam jest dużo większa. Tak, może to mieć sens co mówisz, ale badania powinny być dużo szersze, imo jest to duże uogólnienie - po pierwsze model (akurat moim zdaniem Sportage szeroko stoi na kołach i jest dość stabilne). Prawdopodobieństwo wpadnięcia w poślizg. Pomysl teraz o zderzeniu Stonica z Sportagem i w którym wolałbyś siedzieć.

Chciałem tylko pokazać że sprawa nie jest taka prosta.
blazejek84
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2024, 18:29
model samochodu: Sportage 5

Re: Nowy sportage V i palący się GPF po 800 km... z czego i gdzie czyta zapełnienie GPF?

Post autor: blazejek84 »

Temat zamykam, doczytałem i pojechałem na trasę dopalić DPF stylem na kangura - czyli na zmianę odjęcie i dodanie gazu w okol 4 tys obrotów na 4 biegu - 7 km i dopalony.

Także dzięki serdecznie za odesłanie mnie do właściwego wątku. Pozdrawiam.
Lunar GT
Posty: 1136
Rejestracja: 23 kwie 2022, 12:38
model samochodu: Kia Sportage V GT 4WD HEV + wszystko (tylko dziury w dachu nie chciałem)
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nowy sportage V i palący się GPF po 800 km... z czego i gdzie czyta zapełnienie GPF?

Post autor: Lunar GT »

Jutrzejszy pisze: 25 lut 2024, 18:21 że ryzyko przewrócenia / dachowania w SUVie jest o kilkadziesiąt procent wyższe
Jaki jest procent dachowań w całej liczbie wypadków?
blazejek84
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2024, 18:29
model samochodu: Sportage 5

Re: Nowy sportage V i palący się GPF po 800 km... z czego i gdzie czyta zapełnienie GPF?

Post autor: blazejek84 »

https://www.youtube.com/watch?v=6ibmxzkdZeI

Test łosia sportage, wygląda jakby przy manewrach stał dość stabilnie jak na suv-a. Wiec stawiam że prawdopodobieństwo nie jest dużo większe, no ale to osobiste wrażenie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”