Kia IV POLIFT

forum użytkowników modelu Sorento
woocashd
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2023, 11:17

Kia IV POLIFT

Post autor: woocashd »

Cześć,

Jestem zainteresowany zakupem wersji poliftowej Sorento IV.
Czy ktoś wie coś kiedy pojawi się nieco więcej ineformacji?
Kiedy będzie w salonach, jaki ceny, jaki czas dostaw itd?
inquis
Posty: 1258
Rejestracja: 05 paź 2021, 09:14
model samochodu: KIA SORENTO MY22 PHEV XL+PNS, SNOW PEARL WHITE

Re: Kia IV POLIFT

Post autor: inquis »

Sugeruję zadzwonić do salonu:) Słyszałem, że w końcu roku ma się pojawić opcja zamówienia. W każdym razie polifta nie ma w ofercie w Niemczech, ani nawet w USA...
woocashd
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2023, 11:17

Re: Kia IV POLIFT

Post autor: woocashd »

Cześć - mój salon niestety nic nie wie, wcześniej miałem z salonu informacje że niby w październiku ma być cennik i tak czekam i czekam... :(
Podzwonię po salonach po Polsce, może coś się dowiem.

Co do USA, to słyszałem że ten rynek będzie opóźniony mocno jeśli chodzi o polifta (co więcej, wcześniej krążyły informacje że w USA w ogóle polifta nie będzie), więc pewnie u nas w PL będzie wcześniej niż w USA.

Pytanie dodatkowe:
Czy ktoś wie, czy przy starcie nowego modelu jest tak, że pojawiają się na stocku jakieś prekonfigurowane przez Kie nowe modele, które można wziąć "od ręki"? Dostałem takie informacje od salonu, że jest taka szansa że coś będzie do wzięcia od razu.
Soplus
Posty: 328
Rejestracja: 06 sie 2021, 13:45

Re: Kia IV POLIFT

Post autor: Soplus »

Ja tam nie wierzę w nic, co mówi KIA Polska i salony w PL. Wodzenie za nos i sytuacja z zamówieniami na nowe Sorento dużo mnie nauczyły....
woocashd
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2023, 11:17

Re: Kia IV POLIFT

Post autor: woocashd »

Czy ktoś może ma jakieś informacje nt. Kia IV POLIFT?
Bo niestety na stronie/social media KIA cisza w tym temacie, ale może ktoś pracuje w KIA i ma jakieś zakulisowe informacje.
PiterW
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2018, 13:26
model samochodu: Kia Sorento IV PHEV Prestige Line + dach (2022)
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kia IV POLIFT

Post autor: PiterW »

Podobno przez opóźnienia w produkcji przedliftowej (i trzeba tym co zamówili to chcą dostarczyć przedlify) wersji polift pojawi się w ofercie w Q1'24.

Nie bez winy jest podobno m.in. firma Bose niedostarczająca komponentów na czas, stąd też zmiana na bodajże Meridian(musiałbym sprawdzić na filmikach) w polifice.
Kia Sorento IV PHEV Prestige Line + dach, 2022
była: Kia Optima 2.0 DOHC + automat, L + NAV, snow white pearl, 2018
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”