Chlapacze do Sportage v

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
draxterix
Posty: 128
Rejestracja: 13 sty 2024, 15:43
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV

Chlapacze do Sportage v

Post autor: draxterix »

Koledzy podrzuci ktoś linka do zakupu chlapaczy przód? W Kia nie mają i nie wiadomo kiedy będą. Czytałem że z Ali nie pasują bo są do wersji USA nie Europa. Dziwne to trochę bo tył kupiłem w Kia praktycznie od ręki ale przodu nie mogę nigdzie upolować. Wszędzie każą czekać.

Tak dla wszystkich opony w v wystaja poza obrys samochodu i dość mocno orają zderzak i karoserię piaskiem, pyłem i innym ustrojstwem. Jeśli zależy ci więc na tym by nie orać karoserii polecam je założyć. Są małe i robią robote
sztyk
Posty: 79
Rejestracja: 17 mar 2022, 18:46
model samochodu: KIA SPORTAGE V 1.6 T-GDI (180) MHEV 7DCT, L + AEB, FWD

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: sztyk »

kukuku2
Posty: 130
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:30
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: kukuku2 »

Gdzie ten chlapacze bo chyba ślepy jestem
Sportage V BL 180km MHEV DCT AEB Blue Flame
draxterix
Posty: 128
Rejestracja: 13 sty 2024, 15:43
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: draxterix »

kukuku2 pisze: 28 kwie 2024, 09:52 Gdzie ten chlapacze bo chyba ślepy jestem
Link jest wyżej. Ja go wcześniej widziałem jednak mam trochę obawy czy to są oryginały. W komentarzach jest różnie
sztyk
Posty: 79
Rejestracja: 17 mar 2022, 18:46
model samochodu: KIA SPORTAGE V 1.6 T-GDI (180) MHEV 7DCT, L + AEB, FWD

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: sztyk »

Oryginały raczej. Sprzedającym jest sklep autoryzowanego dealera KIA GAM z siedzibą we Wrocławiu. Jest to napisane w opisie. Ta opinia co tam jest to dotyczy wyglądu, bo te chlapacze przednie są inne z wyglądu z tym co jest na zdjęciu prezentowane w ofercie (są wyższe nakładki) . Nawet na stronie SZIC Kia też się różnią. Na tym filmie to widać dokładnie - https://www.youtube.com/watch?v=k3t2XFPBuiw
draxterix
Posty: 128
Rejestracja: 13 sty 2024, 15:43
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: draxterix »

Kupiłem więc.

BTW. Robią nas nieźle w bambus. Kiedyś wyposażenie standardowe teraz plac i płacz. Tak samo było z klima na tył. Kiedyś w BL standard teraz tylko w GT line.

Wszystko dodatkowo płatne :/
sztyk
Posty: 79
Rejestracja: 17 mar 2022, 18:46
model samochodu: KIA SPORTAGE V 1.6 T-GDI (180) MHEV 7DCT, L + AEB, FWD

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: sztyk »

Z klimą na tył to było jeszcze tak, że jak zamówiłeś Sportage jeszcze do 2 m-cy po premierze, to miałeś ją niezależnie od wersji. Niektórzy w wersji M mają 3 strefę na tył.
dario37
Posty: 340
Rejestracja: 10 mar 2022, 22:12
model samochodu: Kia Sportage mHEV 180 KM BL FWD,7 DCT,EXG,AEB.AE +
Lokalizacja: Ohlau

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: dario37 »

Macie problemy.... :shock:
MARCO46
Posty: 296
Rejestracja: 17 cze 2022, 16:15
model samochodu: KIA SPORTAGE V, L, MHEV, 150 KM, 2023, Blue Flame

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: MARCO46 »

sztyk pisze: 28 kwie 2024, 16:47 Z klimą na tył to było jeszcze tak, że jak zamówiłeś Sportage jeszcze do 2 m-cy po premierze, to miałeś ją niezależnie od wersji. Niektórzy w wersji M mają 3 strefę na tył.
Osobiście kupowałem pierwsze ksV coś na koniec kwietnia 2022.
Zamówiłem co było w kraju i była to wersja M + Smart.
Auto odebrałem w 7-10 dni z klimą na 3 strefy.
Rok później mhev wersja L i klima na 2 strefy.
nagdob
Posty: 1132
Rejestracja: 21 mar 2020, 13:55
model samochodu: Sportage V, 1.6 T-GDI 230 KM 6AT AWD HEV, wersja BL, kolor H8G (Dark Penta Metal), AE+, HAR, LTH, PNS, HAK wertykalny, produkcja lipiec 2022

Re: Chlapacze do Sportage v

Post autor: nagdob »

draxterix pisze: 27 kwie 2024, 20:15 Koledzy podrzuci ktoś linka do zakupu chlapaczy przód? W Kia nie mają i nie wiadomo kiedy będą. Czytałem że z Ali nie pasują bo są do wersji USA nie Europa. Dziwne to trochę bo tył kupiłem w Kia praktycznie od ręki ale przodu nie mogę nigdzie upolować. Wszędzie każą czekać.

Tak dla wszystkich opony w v wystaja poza obrys samochodu i dość mocno orają zderzak i karoserię piaskiem, pyłem i innym ustrojstwem. Jeśli zależy ci więc na tym by nie orać karoserii polecam je założyć. Są małe i robią robote
Ja kupiłem te Ali i rzeczywiście są do wersji azjatyckiej, ale te do przodu pasują. Tył nie. W związku z tym kazałem założyć oryginalne, a te mi zostały. Jak chcesz to mogę ci odstąpić. Przód jest ok.
Drugie auto: KIA NIRO HEV 2020, full opcja, brązowa skóra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”