Kia Cee'd 1,5 T-GDI kombi - opinie

forum użytkowników modelu Ceed
PowerMario1978
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2022, 12:35
model samochodu: Kia Ceed SW GTLine AEB 1.5 TGDI 6MT

Re: Kia Cee'd 1,5 T-GDI kombi - opinia

Post autor: PowerMario1978 »

Alex666 pisze: 18 mar 2024, 11:53
Poza tym Ceed SW jest bardzo pakowny i nie mogę na nic innego na razie narzekać. Jest kilka rzeczy denerwujących (stukająca tylna kanapa, piszcząca kierownica itd.) ale to raczej drobnostki, które da się zrobić. Kupiłbym za cenę którą dałem 2 lata temu jeszcze raz ale z oszczędnym silnikiem TSI lub TDI ;).
Na stukającą kanapę to polecam taśmę izolacyjną. Patent nie mój tylko ASO :lol:
Prosty fix a jak poprawia samopoczucie.
Alex666
Posty: 21
Rejestracja: 28 kwie 2022, 15:22
model samochodu: Ceed SW 1.5 T-GDI 7DCT

Re: Kia Cee'd 1,5 T-GDI kombi - opinia

Post autor: Alex666 »

PowerMario1978 pisze: 18 mar 2024, 20:43 Na stukającą kanapę to polecam taśmę izolacyjną. Patent nie mój tylko ASO :lol:
Prosty fix a jak poprawia samopoczucie.
Taśmą mi już "naprawili" dwa razy, ale za to już nie mogę z bagażnika złożyć oparcia :lol:
Za pierwszym razem coś ustawiali i przez jakiś czas była cisza. Ciekawe gdzie i co się tam ustawia.
dam9an
Posty: 363
Rejestracja: 08 mar 2022, 19:07

Re: Kia Cee'd 1,5 T-GDI kombi - opinie

Post autor: dam9an »

michal3141 pisze: 18 mar 2024, 12:15 Zgadzam się z użytkownikiem Alex666 jeśli chodzi o spalanie. Po pierwsze rzeczywiste spalanie jest wyższe niż to co pokazuje komp (co najlepiej sobie policzyć samemu między tankowaniami). Po drugie prędkość na prędkościomierzu też jest zawyżana i jeśli ktoś sprawdza np. spalanie przy 140 km/h to najlepiej robić przy prędkości z GPS a nie prędkościomierza.
Kazde auto przeklamuje na predkosciomierzu wiec akurat juz az tak dokladnie z gpsem bym nie liczyl bo w innych raczej tez patrzymy na wskazania licznika a nie gps. Natomiast spalanie tylko z dystrybutora a nie z komputera bo tam sa bajki wyswietlane.
Spalanie bym powiedzial, że jest takie normalne. Jak sie czlowiek wlecze to i ponizej 5 spali (realnego a nie z kompa). Generalnie srednio ok 6 i chyba nie jest to zly wynik. Kwestia orwnie jeszcze na jakich kolach bo te 17 zaprwne zwiekszaja troche spalanie zwlaszcza w miescie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”