Opinie o ASO KIA

Dział, w którym użytkownicy opisują warsztaty samochodowe zajmujące się uzdrawianiem naszych aut.
MARCO46
Posty: 291
Rejestracja: 17 cze 2022, 16:15
model samochodu: KIA SPORTAGE V, L, MHEV, 150 KM, 2023, Blue Flame

Re: Opinie o ASO KIA

Post autor: MARCO46 »

Reasumując - wykonanie samochodu chujowe
Serwis - wyjątkowo chujowy
Podejście KIA Polska - również chujowe
Ktoś już pisał, że robią wszystko aby wykręcić się od świadczeń gwarancyjnych
[/quote]


Trafione w punkt kolego.
No może serwisy należałoby rozgraniczyć na trochę lepsze od tych, które tak poetycko nazwałeś. :D

Gdybym miał kupca swoje auto bym sprzedał.
Mam na oku Stelvio 2021r., niespełna 6000 km nalotu, krajowe. 166 000 zł.
LooKatME
Posty: 97
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:46
model samochodu: Sportage NQ5 HEV

Re: Opinie o ASO KIA

Post autor: LooKatME »

No dałeś ciała że wymieniłeś na inny egzemplarz zamiast brać hajs
draxterix
Posty: 98
Rejestracja: 13 sty 2024, 15:43
model samochodu: Sportage V BL 180km MHEV

Re: Opinie o ASO KIA

Post autor: draxterix »

MARCO46 pisze: 31 sty 2024, 06:38 Reasumując - wykonanie samochodu chujowe
Serwis - wyjątkowo chujowy
Podejście KIA Polska - również chujowe
Ktoś już pisał, że robią wszystko aby wykręcić się od świadczeń gwarancyjnych

Ja przy odbiorze auta dokładnie je oglądałem i naprawdę nie miałem się do czego przyczepić chodź naprawdę chciałem. Klapka wlewu paliwa licuje się ładnie, drzwi, maska szczeliny są te same i miarowe. Naprawdę szedłem tam z nastawianiem utargowania kilku groszy z racji spasowania ale naprawdę nie było się do czego przyczepić. Teraz po miesiącu jazdy - klapa mi nie stuka, ręczny puszcza prawidłowo, problemów resetującym licznikiem nie zaobserwowałem. Odpukać nie mam naprawdę nic do zarzucenia.
MARCO46
Posty: 291
Rejestracja: 17 cze 2022, 16:15
model samochodu: KIA SPORTAGE V, L, MHEV, 150 KM, 2023, Blue Flame

Re: Opinie o ASO KIA

Post autor: MARCO46 »

LooKatME pisze: 31 sty 2024, 08:23 No dałeś ciała że wymieniłeś na inny egzemplarz zamiast brać hajs
Rozumiem, że kolega pisze do mnie.
Dostałbym tyle ile wpłaciłem rok wcześniej (byłbym stratny bo auta podrożały); chyba, że poszedłbym do sądu.
A tak uważam, że obie strony są zadowolone.
Pewnie bym przymknął oko gdyby licznik kasował się co jakiś czas , a nie permanentnie; i wtedy jeździłbym M+Smart bo mi to w zupełności wystarczało.
Gdyby mhev w wersji M miał inną dźwignię "zmiany biegów" to bym wziął znowu M, a nie L bo jej "nie wykorzystuję".
....trzeba było brać od ojca kilka lat temu Hondę CRV; miała 12 lat; serwis każdego roku; przebieg 180 kk; przy moich przebiegach jadziłbym jeszcze ładnych kilka lat i nie pisał na forum o problemach z gpf, kiepskiej jakości plastików, liczniku, itd. ;)
kemotl
Posty: 171
Rejestracja: 11 paź 2022, 13:00
model samochodu: Kia Sportage V MHEV 180KM 7DCT L+AEB

Re: Opinie o ASO KIA

Post autor: kemotl »

MARCO46 pisze: 31 sty 2024, 10:40
LooKatME pisze: 31 sty 2024, 08:23 No dałeś ciała że wymieniłeś na inny egzemplarz zamiast brać hajs
....trzeba było brać od ojca kilka lat temu Hondę CRV; miała 12 lat; serwis każdego roku; przebieg 180 kk; przy moich przebiegach jadziłbym jeszcze ładnych kilka lat i nie pisał na forum o problemach z gpf, kiepskiej jakości plastików, liczniku, itd. ;)
Też się człowiek nad tym zastanawiał czy nie lepiej cos starszego ale trudno jest nowy który miał być super😃. Ale moja przygoda z KIA się już powoli kończy, tylko przekazać do Sportagea do nowego właściciela i przesiąść się w końcu w coś co może spełni oczekiwania i nie będę musiał czekać ponad rok żeby dostać samochód.
dorious
Posty: 123
Rejestracja: 02 cze 2023, 16:35
model samochodu: Kia ProCeed GT

Re: Opinie o ASO KIA

Post autor: dorious »

nagdob pisze: 31 mar 2023, 14:56 Zawsze po odebraniu auta z serwisu przychodzi ankieta, albo poprzez Internet (sms) albo konsultanta. Wtedy będziesz mógł dać pełny upust swojemu niezadowoleniu.
Robiłem przegląd dwa razy. I parę razy już byłem w innych sprawach. ani razu nie dostałem ankiety!
LooKatME
Posty: 97
Rejestracja: 01 kwie 2022, 17:46
model samochodu: Sportage NQ5 HEV

Re: Opinie o ASO KIA

Post autor: LooKatME »

podobnie jak ja. napisalem to tylko zeby zagadac bo ta ankieta, piiiiii, by zmieniła
maniekgrudziadz
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2024, 14:28
model samochodu: Optima

Re: Opinie o ASO KIA

Post autor: maniekgrudziadz »

Jaki polecacie ASO kujawsko-pomorskie lub pomorskie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty Samochodowe, ASO i salony sprzedaży”