Stinger GTline 2,0 T GDI

Niko123
Posty: 519
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Stinger GTline 2,0 T GDI

Post autor: Niko123 »

Zakładalem w DE razem z pomiarem na hamowni.
Firma DTE system a box to power control X
Sa rozne mapy do wyboru z aplikacji na telefonie a przed przrgladem w aso tylko odpinanam wtyczki i wyciagam boxa - 2 min roboty

Bralem go bo firma blisko mnie a oni sami produkuja te urządzenia i je zakladaja, bedac osobiście dodatkowo zrobili pomiar mocy a box jest taki ze nie wymaga paliwa 98 tylko 95.
Jak ktos juz robi chipa i zmienia mape na stale to gwarancja leci i pawiwo tylko 98. Ale na chipie ludzie wyciagaja 500 ps i 700 nm.
https://www.chiptuning.com/pl/kia/sting ... ntrol.html

https://www.tuningblog.eu/pl/kategorie/ ... ms-200229/

Tu im wyszlo podobnie jak mi.
PowerControl X wydajność Stingera na 420 PS (+ 50 PS) i 624 Nm (+ 114 Nm) jest wysoka, więc konkurencja wróciła za Koreańczyków.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2024, 16:54 przez Niko123, łącznie zmieniany 2 razy.
Niko123
Posty: 519
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Stinger GTline 2,0 T GDI

Post autor: Niko123 »

Ja kiedys mialem mazde 6 , nówkę kupiłem 2,5 fill opcja w automacie i bylo jak napisales.
Wcześniej wszystko sprawdzilem i wiedzialem dokładnie jakie auto ma wady i zalety i nie mnie negatywne nie zaskoczyło jak odebralem auto.

Czytalem testy i opinie, wady i awiarie na forach + jazda testowa, poswiecilem troche czasu ale wiedziałam dokładnie jakie auto kupuje i na jakie ewentualnie problemy moga wystapic.
Ale rozumiem jak ktos tego nie robi, nie ma czasu lub z innych powodów.
Awatar użytkownika
bielaPL
Posty: 332
Rejestracja: 06 maja 2021, 14:20
model samochodu: Kia Ceed 3 SW 1.0 T-GDi (M) 120KM

Re: Stinger GTline 2,0 T GDI

Post autor: bielaPL »

dam9an pisze: 24 sty 2024, 11:59 Taki kompromis miedzy mocą a spalaniem.
kompromisy są wkurzające... po pewnym czasie zawsze masz niedosyt, owszem auto się sprawdza ale emocje masz ograniczone, i cały czas ktoś tam w głowie puka a można było wziąć mocniejszą wersję...

Przerabiałem kompromisy, dopiero spokój uzyskuje przy full wersjach :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „NASZE SAMOCHODY”