Wrocław - Warsztat

forum użytkowników modelu Optima
umbro
Posty: 133
Rejestracja: 03 paź 2017, 20:46
model samochodu: optima

Wrocław - Warsztat

Post autor: umbro »

Cześć Koledzy,
Mógłby ktoś się podzielić informacjami, gdzie we Wrocławiu serwisujecie swoje Optimy ?
Ja swoją odruchowo zawiozłem do swojego mechanika co mi fordzika serwisowal ale szybko się przekonałem, że to autko go przerasta.

Umówiłem się na kilka rzeczy przy Szczecińskiej w ASO ale zastanawiam się czy może, gdzieś znajdę kogoś lepszego - może tańszego.
Kia Optima 2013 SXL , 2.0 T-GDI 278KM
Sigma_74
Posty: 197
Rejestracja: 17 lip 2017, 22:35
model samochodu: optima
Lokalizacja: Kraków/Wrocław
Kontakt:

Re: Wrocław - Warsztat

Post autor: Sigma_74 »

jedz do Piegusa, Jerzmanowska ulica,
dobrze robi
Śniegowa Dama - 2.0 Pb manual L wagon 2017
umbro
Posty: 133
Rejestracja: 03 paź 2017, 20:46
model samochodu: optima

Re: Wrocław - Warsztat

Post autor: umbro »

Odkopuje temat - jakieś inne opcje ?

Po kilku bezskutecznych wizytach w ASO na szczecińskiej stwierdzam, że nadają się jedynie do wymiany oleju i szczerze odradzam jeśli jedziecie z czymś więcej niż standardowy serwis. Trzy razy bylem z metalicznym stukaniem w drzwiach - okłamują klientów ,biorą kasę za nierozwiązane problemy , a przy wizytach reklamacyjnych kity takie cisną, dosłownie ludzi za idiotów mają. Już nawet nie chciało mi się z nimi dyskutować - masakra.

Kto we Wrocławiu lub okolicach rozbierze te drzwi, aby sprawdzić co tam się poluzowało ?
Kia Optima 2013 SXL , 2.0 T-GDI 278KM
umbro
Posty: 133
Rejestracja: 03 paź 2017, 20:46
model samochodu: optima

Re: Wrocław - Warsztat

Post autor: umbro »

Odkopujac temat dla potomnych - Z moimi niedomaganiami samochodu bardzo dobrze poradzili sobie na swojszycach w serwisie aut japonskich. Szczerze polecam - nie skasowali mnie jak w ASO za nic - rozwiazali problem, ktory nawiasem piszac okazal sie bardzo trywialny.
Kia Optima 2013 SXL , 2.0 T-GDI 278KM
Sigma_74
Posty: 197
Rejestracja: 17 lip 2017, 22:35
model samochodu: optima
Lokalizacja: Kraków/Wrocław
Kontakt:

Re: Wrocław - Warsztat

Post autor: Sigma_74 »

ja byłem na przeglądzie w Długołęce ...
szczerze mam mieszane uczucia, ale raczej na nie.
wszyscy sie kręca jak smród po gaciach, zero jakiejść orgnizacji i tylko co by tu znaleść i skroic.

zdiwieni byli jak pan mówi - 1200 złza przegląd, prosze pana pakiet serwisowy jest w tym aucie TO CZEMU PAN NIE MÓWIŁ, musze zmienic wszystko w systemie, panski problem ...

do póki jest gwarancja to mus robic w kia,
Śniegowa Dama - 2.0 Pb manual L wagon 2017
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”