Kalkulator eksploatacji pojazdu

forum użytkowników modelu Ceed
Awatar użytkownika
Aga
Posty: 7
Rejestracja: 20 mar 2012, 08:54

Kalkulator eksploatacji pojazdu

Post autor: Aga »

Czy ktoś słyszał o stornach, a których dowiesz się ile tak naprawdę kosztuje kilometr jazdy Twoim samochodem, ile tak naprawdę pali i ile w niego włożyliście pieniędzy. Ja natrafiłam na taka jedna stronę. I zastanawiam się na ile to jest wiarygodne ? Czy ktoś może coś na ten temat wie ? Korzystał z takiego serwisu internetowego i mógł porównać u siebie z rzeczywistymi kosztami ?
Jestem początkującym użytkownikiem, ale szybko się uczę.
Awatar użytkownika
adrian23
Posty: 11
Rejestracja: 21 mar 2012, 20:44

Re: Kalkulator eksploatacji pojazdu

Post autor: adrian23 »

Są tego rodzaju aplikacje, ale nie należy im bezwględnie wierzyć. Aczkolwiek fajnie poznać takie szacunkowe dane na temat ponoszonych przez nas kosztów
Nie absorbuj się z debilem, bo wciągnie Cię w swój poziom i pokona doświadczeniem
Awatar użytkownika
plusminus
Posty: 7
Rejestracja: 21 mar 2012, 09:26

Re: Kalkulator eksploatacji pojazdu

Post autor: plusminus »

Ja korzystałem z takiego zagranicznego portalu. Można sobie tam było założyć cala historię w Excelu i prowadzić samodzielnie badania. A stronka ci wszystko ładnie wyliczała. Nie słyszałem o polskich takich stronach WWW, a chętnie bym się skorzystał , jeżeli serwis by mi w pełni odpowiadał. Może ktoś zna takie strony ?
Wyścigi samochodami to prawdziwe szaleństwo i wolność w jednym znaczeniu.
Awatar użytkownika
Maltynka
Posty: 10
Rejestracja: 24 mar 2012, 19:09
model samochodu: Ceed

Re: Kalkulator eksploatacji pojazdu

Post autor: Maltynka »

A mógłbyś podać adres tego portalu ? Chętnie przyjrzałabym się takiemu programowi :)
Człowiek uczy się przez całe życie ..
Cock145
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2015, 08:26
model samochodu: dd45

Re: Kalkulator eksploatacji pojazdu

Post autor: Cock145 »

Twoim samochodem, ile tak naprawdę pali i ile w niego włożyliście pieniędzy. Ja natrafiłam na taka jedna stronę. I zastanawiam się na ile to jest wiarygodne ? Czy ktoś może coś na ten temat wie ? Korzystał z takiego serwisu internetowego i mógł porównać u siebie z rzeczywistymi kosztami ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Ceed”