Alkomaty

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
krzys982
Posty: 10
Rejestracja: 16 sie 2017, 11:13
model samochodu: kia ceed

Re: Alkomaty

Post autor: krzys982 »

Nie kupuj chińskiego ;) Najlepiej wybrać taki z atestem. Muszą mieć zgodność z aktualnymi normami.
Tomiszek
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2017, 16:07
model samochodu: Venga

Re: Alkomaty

Post autor: Tomiszek »

"depis" nie bardzo wiem o co kaman? tak jak pisze "krzys982" najlepiej jest kupić sprawdzony sprzęt - a jeśli chodzi o alkomat to ja polecam jednak zakup z odbiorem osobistym - sam tak zamawiałem X8 i nie ma żadnych problemów, a wcale 1k nie kosztował
Jarekk

Re: Alkomaty

Post autor: Jarekk »

Działają, oczywiście. Tylko te lepszej jakości, bo te takie mega tanie się nie oplacają
Tomiszek
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2017, 16:07
model samochodu: Venga

Re: Alkomaty

Post autor: Tomiszek »

No najlepiej sprawdzać jaki jest sensor i wybrać dobrą markę. Jak szukałem dla siebie to w grę wchodziło kilka rozwiązań, bardzo spodobał mi się Alkohit X100, ale że wypadły inne wydatki to kupiłem trochę inny model X8 i też jestem zadowolony. Różnice są niewielkie, ale jak dla mnie w zupełności wystarczy.
Sklep-Kia
Posty: 26
Rejestracja: 18 cze 2015, 11:43
model samochodu: Kia Ceed

Re: Alkomaty

Post autor: Sklep-Kia »

Warto przede wszystkim sprecyzować budżet jaki posiadasz na zakup alkomatu i dopiero wtedy podpowiemy które modele są najlepsze. Z doświadczenia polecam Alkohit x60 jako jeden z lepszych i zbierających pozytywne opinie.
downer

Re: Alkomaty

Post autor: downer »

nie ma dobrych alkomatow na rynku ponizej 800 zł :D
minionek38
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2018, 13:08
model samochodu: brak

Re: Alkomaty

Post autor: minionek38 »

to zalezy gdzie kupisz taki alkomat i ile kosztuje ;) na allegro nie polecam szukac ;)
wojtunio
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2016, 13:06

Re: Alkomaty

Post autor: wojtunio »

Wydaje mi się że nie trzeba dawać ponad 800 zł aby mieć dobry alkomat. Alkohit kosztuje mniej niż ta kwota a widziałem testy w których miał wyniki porównywalne z policyjnym.
Violletta
Posty: 6
Rejestracja: 20 wrz 2018, 09:47

Re: Alkomaty

Post autor: Violletta »

wojtunio pisze:Waszym zdaniem alkomat taki użytkowany w domu może podawać wiarygodne wyniki porównywalne z takim policyjnym??
Moim zdaniem nie:) Po listerinie wskazuje 2 promile, a po 3 piwach, po upływie 10 min ZERO, bo w ustach już nie browarka nie czuć.
Wojtko
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2019, 11:58
model samochodu: Ceed

Re: Alkomaty

Post autor: Wojtko »

Ja kupiłem jakiś za ok. 80zł w galerii i powiem, że i tak z niego nie korzystam bo boje się, że źle pokazuje :) Więc teraz jakbym miał kupować to zdecydowanie droższy i lepszy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”