Promocja na KIA RIO

forum użytkowników modelu Rio
gordon
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:38
model samochodu: KIA RIO 1.4 DOHC 109KM

Promocja na KIA RIO

Post autor: gordon »

KIA głosi na swojej głównej stronie, że promocja przy sprzedaży wynosi 1100 PLN. Tylko należy o tym wiedzieć i doradca sprzedający nam auto musi wiedzieć, że my o tym wiemy. Może bowiem się zdarzyć, że doradca na fakturze wpisze kwotę bez rabatu, a w jego ramach bez naszej wiedzy i zgody, jako dobrodziej ofiaruje nam coś z dodatkowego wyposażenia. My będziemy zadowoleni, że tak łaskawie nas obdarowano, a będzie to oszustwem i kłamstwem, bowiem kupiliśmy to za kwotę rabatu/promocji, czyli kupiliśmy coś, czego normalnie byśmy nie kupili.
GrzechN
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:52
model samochodu: Rio

Re: Promocja na KIA RIO

Post autor: GrzechN »

Dlatego kupuje się u sprawdzonych sprzedawców. Nie chce robić reklamy ale ja już 3 kupiłem w Siedlcach i było bardzo ok.
gordon
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:38
model samochodu: KIA RIO 1.4 DOHC 109KM

Re: Promocja na KIA RIO

Post autor: gordon »

KIA kupiłem po raz pierwszy. Żadnych sprzedawców nie znam, chociaż to kolejne 4 auto, ale każde innej marki.
gordon
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2016, 18:38
model samochodu: KIA RIO 1.4 DOHC 109KM

Re: Promocja na KIA RIO

Post autor: gordon »

Wreszcie zakończyłem sprawę promocji. W ramach promocji 1100.- dostałem jako równowartość kilka dodatków. Ale obecnie KIA nie podaje już, że promocja na RIO wynosi 4000.-, tylko do 4000.-, a to zasadnicza różnica. Dlatego koniecznie należy o tym wiedzieć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Rio”