Pożyczanie w chwilówkach

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
wojtunio
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2016, 13:06

Pożyczanie w chwilówkach

Post autor: wojtunio »

Czy ktoś z Was miał kiedyś pożyczkę w chwilówce?? Może z własnego doświadczenia polecić albo odradzić takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
MarcinDabzalski
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2016, 14:42
model samochodu: Picanto

Re: Pożyczanie w chwilówkach

Post autor: MarcinDabzalski »

Zdecydowanie odradzam. Nie brałem nigdy żadnej chwilówki, ale słyszałem o nich wiele złego. Lepiej do normalnego banku pójść. W normalnym banku pożyczka będzie z pewnością tańsza. W ogóle firmy chwilówkowe nigdy nie budziły mojego zaufania. Trzeba pamiętać, że funkcjonują one bardziej jako osoby prywatne niż banki. Nie są pod nadzorem KNF, nie mają takich zabezpieczeń i w ogóle wolna amerykanka.
Szlachetny wielkie sobie stawia cele, prostak ku małym zdąża.
oewonga
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2016, 14:17
model samochodu: Sorento

Re: Pożyczanie w chwilówkach

Post autor: oewonga »

Witajcie! Pamiętajcie, że nie każdy ma możliwość wzięcia pożyczki w banku i wówczas zostają nam firmy pożyczkowe. Obecnie rynek pożyczek jest na tyle konkurencyjny, że oferty są coraz lepsze, a czasem nawet korzystniejsze niż te udzielane przez banki.Zachęcam więc do zapoznania się z ofertą wonga.com, ponieważ biorąc pożyczkę u nas masz pewność sprawdzonej oferty bez żadnych ukrytych kosztów. Ponadto maksymalna kwota pierwszej pożyczki, którą możesz spłacać nawet do 60 dni wynosi 1500zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie http://www.wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszej oferty pozostajędo dyspozycji. Możesz również skontaktowac się z naszym Biurem Obsługi Klienta po numerem telefonu: 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kia-motors. Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
derin
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2017, 11:36
model samochodu: kia rio

Re: Pożyczanie w chwilówkach

Post autor: derin »

Chwilówki są dla ludzi, tylko trzeba być pewnym, że się będzie w stanie je potem spłacić. Generalnie radzę czytać umowy i podpisywać jedynie wtedy kiedy się wszystko rozumie i akceptuje. Ale za to jak się wszystko ładnie spłaci, to potem można się postarać o pozytywny wpis w biurze informacji gospodarczej i następnym razem ma się szanse na lepsze warunki spłaty kredytu albo na ratalne zakupy. Jakbyś się chciał lepiej zorientować w temacie to odsyłam do artykułu - https://infokonsument.pl/polecane/po-co-nam-pozytywna-historia-platnicza/ . I nie ma się co bać chwilówek, tylko lepiej brać je z głową.
agus123

Re: Pożyczanie w chwilówkach

Post autor: agus123 »

Życie mnie nauczyło ze nie warto... serio nie warto ;) .
kiajol

Re: Pożyczanie w chwilówkach

Post autor: kiajol »

Zdecydowanie odradzam tego typu rozwiązania.
Daniel867

Re: Pożyczanie w chwilówkach

Post autor: Daniel867 »

Dokładnie. Choćby nie wiem jak potrzebnym rozwiązaniem wydałoby się być pożyczenie w chwilówkach - ODRADZAM. Robią ludzi tak w wałka, że nawet prawnik się nie połapie.
Awatar użytkownika
Jordan5
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2017, 19:04

Re: Pożyczanie w chwilówkach

Post autor: Jordan5 »

Jeżeli chodzi o chwilówki to tylko te pierwsze pożyczki w danej firmie, gdzie oddajesz tylko tyle ile pożyczyłeś bez odsetek. W innym wypadku odsetki są bardzo, bardzo duże. Pozdrawiam
Dzięki To­bie Mu­zyko, te czte­ry ściany przes­tały mnie niewolić
parias

Re: Pożyczanie w chwilówkach

Post autor: parias »

No i należy czytać dokładnie to co się podpisuje, czyli w tym przypadku umowy.
enzo

Re: Pożyczanie w chwilówkach

Post autor: enzo »

parias pisze:No i należy czytać dokładnie to co się podpisuje, czyli w tym przypadku umowy.
I tak jest lepiej pod tym względem niż kiedyś. Bo ludzie nauczeni wpadkami oraz konsekwencjami z tego wynikającymi czytają umowy. Kwestionują zapisy które im się nie podobają.
Moim zdaniem świadomość rośnie.
Widać to zresztą po ilości zapytań na forach typu https://moneystore.pl/forum/ ale również innych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”