Podświetlane podwozie

Miejsce, gdzie piszemy o modernizacjach wizualnych naszych aut.
QRChuck
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2011, 20:42

Podświetlane podwozie

Post autor: QRChuck »

Widziałem różne tego typu eksperymenty i rzeczywiście w pokazowych autkach to się sprawdza. Niestety patrząc na linię nadwozia i sposób prowadzenia linii przez designerów Kia nie jest to raczej samochód, który zyskałby wiele dzięki czemuś takiemu. Osobiście uważam to za wielkie nic i żanadę i przyprawia mnie o śmiech kiedy widze jak gna coś po drodze, pięknie świeci, wyjeżdża z zakrętu, widzi niebieskie błyski, zjeżdża z drogi i jest klient proszony o złożenie autografu u Pana aspiranta.

A jakie są wasze opinie w tej materii ;) ?
dossier
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2011, 18:39

Re: Podświetlane podwozie

Post autor: dossier »

W pełni popieram twoje zdanie... fajnie może to i wygląda, ale powoduje raczej więcej problemów niż jest to tego warte. Ostatnimi razy mocno można to spotkać wśród motocyklistów montujących ledy nad tylnym kołem lub też pod silnikiem... no, ale oni to już inna historia. Dla mnie jest to podnoszenie poziomu niebezpieczeństwa. Montowanie zwłaszcza niebieskiego światła, które w nocy jest mocno rażące jest po pierwsze nielegalne (jak zresztą i inne kolory) tak i mocno niebezpieczne bo wzrok traci ostrość i pogarsza to koncentrację innych użytkowników drogi.
Awatar użytkownika
Kaśka
Posty: 13
Rejestracja: 14 mar 2012, 06:49
model samochodu: Picanto

Re: Podświetlane podwozie

Post autor: Kaśka »

Nie sądzę, aby sprawdziło się to w "kijance". Podświetlane podwozie może i wygląda fajnie, ale nie nadaję się do każdego rodzaju auta, moim zdaniem jest zbyt "szpanerskie" i niestety nie leży w moim guście. Poza tym nie spotkałam się jeszcze z żadnym modelem samochodu marki Kia, który miałby podświetlane podwozie, owszem inne marki tak. Ale właściwie po co to robić?! Myślę, że lepiej zainwestować w inną technologię zmian Naszego auta. Poza tym sami spójrzcie jak to wygląda np. w innych samochodach, dla mnie beznadzieja, trochę "zalatuje" brakiem stylu.... resztę pozostawiam Wam do oceny:

Obrazek
Właścicielka kijanki :)
Awatar użytkownika
mwpol
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:35

Re: Podświetlane podwozie

Post autor: mwpol »

Też jakoś nie widzę zastosowania neonów w obecnie dopuszczonych do sprzedaży samochodach marki Kia. Aczkolwiek w planowanym modelu GT coś takiego mogło by całkiem fajnie wyglądać.
Co do bardziej zaawansowanego tuningu optycznego - uważam że przy nowych wersjach jest on zbędny (chyba że fascynaci zdobyliby się na szczegółowe poprawki) ponieważ obecna linia stylistyczna jest na tyle dopracowana i agresywna że tuning (w większości przypadków nieumiejętny) mógłby ogólnemu wrażeniu tylko zaszkodzić.
Czasem potrzeba tony wiedzy, by zmienić uncję przekonań
Magda

Re: Podświetlane podwozie

Post autor: Magda »

Statku kosmicznego jeszcze nie mam zamiaru mieć! Widziałam to kilka razy na ulicy i stwierdzam, ze jest to ohydne!!!!!
adam12patryk

Re: Podświetlane podwozie

Post autor: adam12patryk »

Być może to jest trochę i szpanerskie, ale mnie się bardzo podoba :) Przypomina mi to Szybkich i wściekłych ;) Sam chciałbym zostać kierowcą samochodu z tak oświetleniem nadwozia.
pomylona10

Re: Podświetlane podwozie

Post autor: pomylona10 »

Fajnie się prezentuje :) dobrze dobrany kolor, mój ulubiony zielony ;)
Archanio_61
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2014, 23:05
model samochodu: ceed

Re: Podświetlane podwozie

Post autor: Archanio_61 »

troszke skomplikowane...
kamil97
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2015, 21:52

Re: Podświetlane podwozie

Post autor: kamil97 »

Też tak myślę, że to jest skomplikowane :mrgreen: .
ICP
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2018, 10:58
model samochodu: Sorento

Re: Podświetlane podwozie

Post autor: ICP »

Hmmm, podobno o gustach sie niedyskutuje . Pokazcie jak macie podswietlone . Chodzi mi to po glowie zeby tak zmodyfikowac moje sorento :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning optyczny”