Ogólne wrażenie

forum użytkowników modelu Picanto
NastkaPo4
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2014, 11:19
model samochodu: Optima

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: NastkaPo4 »

Jezdzilam poprzednią generacją i nie byłam zadowolona.
Moder_20
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2014, 12:03

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: Moder_20 »

Osobiście nie posiadam, lecz zdazylo mi sie jezdzic pare razy u znajomego strasznie niewygodny samochód
Andre
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2012, 16:17

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: Andre »

Dlaczego uważasz, że jest niewygodnym samochodem?
heniu
Posty: 9
Rejestracja: 23 wrz 2011, 14:45

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: heniu »

Głównie chodzi o to, że Picanto to takie malutkie auto dla kobiet. Dla faceta minimum to taki ceed lub sportage a najlepiej sorento. Ja sam nawet do jazy miejskiej kupiłbym właśnie ceeda 1.6 Gdi lub sportage. Liczy się prestiż i wygoda.
kamil97
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2015, 21:52

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: kamil97 »

Uważam, że ta KIA jest wygodnym i komfortowym samochodem.
ReniaD

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: ReniaD »

Fajne autko ;)
mz615
Posty: 6
Rejestracja: 02 sie 2015, 08:13
model samochodu: Picanto

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: mz615 »

Najgorszą wadą jest podskakiwanie pojazdu na nierównych drogach. Krótki pierwszy bieg, pewnie skrzynie są jednakowe dla 1000 i 1200. Ogólnie po przejechaniu 1300 km w trasie jest okej. No i te walenie po zasprzęgleniu pod samochodem po każdym wrzuceniu sprzęgła. (wersja L - 1200 poj.). Cena też odstrasza.
Safertinmalo
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2015, 11:59

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: Safertinmalo »

Mi się tak jedzie że dam 4/10 nie jest fatalnie ale nie jest jakoś luksusowo tak że nie ma co się zachwycać może 5/10 w porywach !
matrixpatrio
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2015, 12:08
model samochodu: opel
Lokalizacja: Białystok

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: matrixpatrio »

Witajcie :) Niedawno właśnie czytałem coś o Kii Picanto...Wypowiadał się jakiś redaktor motoryzacyjnej strony internetowej. Napisał, że Picanto stał się ...hitem :) Ma niestety wadę ...nieszczelność przekładni kierowniczej a także niesprawność termostatu. Regeneracja niektórych mechanizmów może kosztować nawet do 700 zł a jej potrzeba może ujawnić  się dopiero po 50 tys km....:O
Boria
Posty: 5
Rejestracja: 12 paź 2015, 20:38
model samochodu: KIA Picanto

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: Boria »

Uważam że ten model prezentuje się bardzo dobrze jest zgrabny mały wszędzie się zmieści choć wady: Silnik , koszty utrzymania , skrzynia biegów to chyba najgorsze problemy jakie mogą być . Zalety także niezbyt fajne: Stosunek jakości/cena , ergonomia , drobne usterki tylko ta niska cena ratuje te zalety. Moc silnika jest w sam raz jak na samochód osobowy rodzinny 65-85 KM no i ma małe spalanie jak na takie auto . Moim zdanie auto warte polecenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Picanto”