Blacharz i lakiernik

Lista warsztatów w województwie Mazowieckim
kuuba

Blacharz i lakiernik

Post autor: kuuba »

Pozwolę sobie polecić warsztat blacharsko-lakierniczy z warszawskiego Bródna. Serwis raczej drogi, ale za to idealnie dobiorą i położą lakier. Polecam też w przypadku napraw powypadkowych, bezgotówkowych.

Kontakt:

Naprawy-Nadwozi.pl
Infolinia: tel 501 619 476
pn.-pt. 8:00 – 18:00
ul. Liwska 2
(róg Wysockiego, Bródno)
w budynku ASO Mazda

03-391 Warszawa
poludnica

Re: Blacharz i lakiernik

Post autor: poludnica »

Brzmi ciekawie:) Mam jednak nadzieję że nie będę tam musiał prędko zaglądać:)

W sprawach lakierniczych mam pewnego gwaranta - był taki czas, ze auta sprowadzane szczególnie kanałami prywatnymi bardzo często były "bite" i nikt nie chciał się do tego oczywiście przyznawać - niekiedy udawało się tak dobrze z zamaskować uszkodzenia, że dla mniej wprawnego - nie do wyłapania. Dlatego mam w odwodzie miernik grubości lakieru - maleńki, kieszonkowy. Czuję się pewniej.
Zioom
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2013, 18:21

Re: Blacharz i lakiernik

Post autor: Zioom »

kuuba pisze:Pozwolę sobie polecić warsztat blacharsko-lakierniczy z warszawskiego Bródna. Serwis raczej drogi, ale za to idealnie dobiorą i położą lakier. Polecam też w przypadku napraw powypadkowych, bezgotówkowych.

Kontakt:

Naprawy-Nadwozi.pl
Infolinia: tel 501 619 476
pn.-pt. 8:00 – 18:00
ul. Liwska 2
(róg Wysockiego, Bródno)
w budynku ASO Mazda

03-391 Warszawa
Witam wszystkich,ja bez owijania w bawełnę i nabijana sobie postów tak,jak gość zacytowany przeze mnie napiszę,żeby się trzymać od partaczy z Liwskiej 2 jak najdalej,a jest kilka powodów-po pierwsze,te wszystkie posty wychwalające przeróżne firmy na Liwskiej 2 (sztukalakierowania,naprawy-nadwozi,solidny blacharz,puller,sztukawyciszania,perfect clima i nie wiadomo co jeszcze)to marketing szeptany,tu wkleję jeden z wielu przykładów:
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic ... sc&start=0
A co do moich odczuć,to po tych partaczach mam pół auta do lakierowania (źle dobrany kolor,zacieki,paprochy),plus pouszkadzane inne elementy (odpryski),dla potwierdzenia kilka zdjęć:
Zacieki:
Obrazek
Obrazek
uszkodzony lakier we wnęce wlewu paliwa i na rancie oraz odpryski na innych elementach:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
krzywo zamontowana lampa:
Obrazek
a tu lampa prawidłowo zamontowana,nie była demontowana:
Obrazek
"malutkie" paproszki-takich jest ze 6 na błotniku,obrzydliwie wycięte,spolerowana struktura lakieru:
Obrazek
Obrazek
Dodam,że cena za element,to 900 złotych,więc jakość jest po prostu na żenująco niskim poziomie,oczywiście pan Gołembiewski nie widzi problemu i nie uwzględnia czegoś takiego,jak reklamacja,a tak przy okazji,na dowód,że to niezły cwaniak,to wrzucam link z Goldenline,gdzie będąc właścicielem oddziału na Liwskiej reklamuje swój zakład jako zadowolony klient,który naprawiał tam dwa auta-szczyt bezczelności i krętactwa,ale umie mydlić oczy,więc uważajcie na niego:
http://www.goldenline.pl/forum/2020428/ ... -okolicach
Pozdrawiam i nie dajcie się naciągnąć na piękne słówka tak,jak ja :evil: .
Awatar użytkownika
karlik
Administrator
Posty: 31
Rejestracja: 17 cze 2011, 13:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Blacharz i lakiernik

Post autor: karlik »

@Zioom dzięki za info.
Przejrzałem konto tego użytkownika i okazuje się że to też marketing szeptany kiepskiej jakości. Użytkownik dodał posty w dziale powitań, kąciku kinomana i dowcip o kierowcach a zaraz potem bierze się za reklamowanie lakiernika...
Konto usunięte. Post z (anty)reklamą zostawiam ;)
Zioom
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2013, 18:21

Re: Blacharz i lakiernik

Post autor: Zioom »

karlik pisze:@Zioom dzięki za info.
Przejrzałem konto tego użytkownika i okazuje się że to też marketing szeptany kiepskiej jakości. Użytkownik dodał posty w dziale powitań, kąciku kinomana i dowcip o kierowcach a zaraz potem bierze się za reklamowanie lakiernika...
Konto usunięte. Post z (anty)reklamą zostawiam ;)
Czyli dokładnie to samo robią,co na innych forach,klepną parę postów dla uwiarygodnienia swojego konta i już myślą,że są nierozpoznawalni.
A ja przestrzegam przed tymi partaczami na wszystkich możliwych forach w ramach "wdzięczności" za "wspaniałą" obsługę i brak możliwości wyegzekwowania swoich praw w postaci reklamacji,gdyby inaczej postępowali,to i ja nie zrobiłbym im "promocji".
Żeby też nie być gołosłownym,to wrzucę jeszcze zdjęcie faktury,bo na niektórych forach zarzucano mi,że jestem z zazdrosnej konkurencji :lol: :
Obrazek
Zioom
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2013, 18:21

Re: Blacharz i lakiernik

Post autor: Zioom »

W związku z tym,że udało mi się dojść do porozumienia z firmą Sztukalakierowania,która zechciała honorowo załatwić całą sprawę,chciałbym napisać,że finalnie jestem zadowolony z wstępnego zakończenia tej trudnej sytuacji,jednocześnie po tym,co zaproponował właściciel,mogę wycofać mój wpis na temat niesolidności firmy w związku z reklamacją,którą złożyłem i cieszę się,że są gotowi stanąć na wysokości zadania.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
parias

Re: Blacharz i lakiernik

Post autor: parias »

enzo pisze:A kogoś kto zajmuje się naprawami aut po dzwonie? Chodzi przede wszystkim o naprawy blacharskie i lakiernicze.
Jest kilka dobrych zakładów. Możesz sprawdzić chociażby tutaj Warszawa/Zakręt.

Robią tam na tip-top.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”