Wideorejestrator

W tym dziale poruszamy wszelkie sprawy związane z CB-radiem, sprzętem audio, telefonami, nawigacją.

Wideorejestrator

Postautor: wojtunio » 13 cze 2018, 20:35

Macie w swoich samochodach kamerki?? Jakie możecie polecić?? Czym się kierować podczas zakupu?? Które opcje są przydatne a które zbyteczne?
wojtunio

Re: Wideorejestrator

Postautor: Piotrek » 14 cze 2018, 08:59

Zwróć uwagę na gabaryty, czy jest możliwość zapisu w pętli, jakość zapisu (gdybyś chciał ją wykorzystać do nagrywania czegoś inego niż przejazd samochodem), czas pracy na baterii (ważne dla ludzi, którym przeszkadza wiszący kabel od zasilania), jakość stabilizacji optycznej (czy wszystkie drgania są rejestrowane czy część jest np wytłumiona).
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
Piotrek

Postautor: Mikalos » 19 cze 2018, 09:27

To co kolega napisał, ale dodam od siebie jeszcze GPS, dobrze działające Wifi, nagrywanie trasy z podaną prędkością. Teraz to podstawa, zważywszy na to że coraz więcej nieoznakowanych na drogach, które jak wiadomo mierzą swoją prędkość:). Ja jeżdżę z taką kamerką i już kilka razy się ta opcja przydawała.
Mikalos

Postautor: wojtunio » 11 lip 2018, 18:45

a jakie konkretne model możecie polecić??
Miałem styczność z kamerką Mikavi od znajomego i chciałbym porównać jej parametry z tymi polecanymi przez Was.
wojtunio

Postautor: Mikalos » 15 lip 2018, 18:10

Mikavi są całkiem spoko. Zwłaszcza PQ3 bo tak jak patrzyłem to kamerka która ma chyba wszystko co trzeba. U siebie mam kamerkę, która bazuje na tym samym przetworniku i chipsecie (OmniVision i Novatek) i obraz jest jak dla mnie wręcz idealny. Tylko tu masz jeszcze lepszą jakość (4K) i możliwość obsługi większych kart (128GB), a to moim zdaniem ma znaczenie.
Mikalos

Wróć do Sprzęt Audio, CB-radio, GPS, GSM