Nowe Kia Rio III całkowita nowość

forum użytkowników modelu Rio
jadzia
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2011, 10:51

Nowe Kia Rio III całkowita nowość

Post autor: jadzia »

Hej całkiem nowe Kia Rio III się pojawiło w 2011 roku, niedrogi oszczędny nieźle wyposażony czytam opinie. Miał ktoś już z was styczność z nowym modelem? Pozdrawiam.
dawid
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2011, 10:17
model samochodu: Picanto

Re: Nowe Kia Rio III całkowita nowość

Post autor: dawid »

Fajne autko - dobrze się prowadzi, jest zwrotny stosunkowo niewiele pali. W środku wygodny dla 4 osób. Wyciszenie nie jest rewelacyjne, ale można przeżyć. Jest nawet pakowny - sporo rzeczy można załadować do bagażnika. Autko jest bardzo fajne zwłaszcza do jazdy po mieście. Za te pieniądze warto kupić, moje skromne zdanie.
arkadiusz
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2011, 11:07

Re: Nowe Kia Rio III całkowita nowość

Post autor: arkadiusz »

Znajomy niedawno zakupił, hmm auto dla wybranych, czy się podoba zależnie od gustu pewnie, jemu podoba się bardzo w końcu temu je nabył, jeśli chodzi o całkowitą nowość to fakt ciekawe rozwiązania, wyciszenie rewelacyjne, z tego co mówił mało awaryjny ciekawy design, więc dla każdego coś dobrego.
cwieku
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2011, 14:07

Re: Nowe Kia Rio III całkowita nowość

Post autor: cwieku »

W porównaniu do przecietnego poprzednika to ten model bardzo im wyszedł. Sylwetka bardzo ladna i dynamiczna, nawiazuje do Vengi i Picanto środek też wyglada bardzo nowocześnie i funkcjonalnie, zwlaszcza wersja z dużym wyswietlaczem. Na pewno bedzie bardzo konkurencyjne do corsy czy fiesty bo to sytylistyka niezła a ceny zaczynaja się poniżej 40 tys.
Awatar użytkownika
vasquez
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2012, 12:03
model samochodu: Sorento

Re: Nowe Kia Rio III całkowita nowość

Post autor: vasquez »

A mnie akurat średnio się podoba. Za bardzo przypomina mi Fiata Punto, co do którego mam mieszane odczucia. Ale może to tylk kwestia takiego mojego stereotypu, bo osobiście nie miałem doczynienia z omawianym modelem
Śmierć jednego człowieka to tragedia, milionów - statystyka
Józef Stalin
Rio3
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2012, 19:53
model samochodu: Rio

Re: Nowe Kia Rio III całkowita nowość

Post autor: Rio3 »

Miałem, miałem.. Nawet sam posiadam :)
kiamia

Re: Nowe Kia Rio III całkowita nowość

Post autor: kiamia »

Miałem rio II ale jednak mam sentyment do mojej Rio I lubie starsze autka mam dobre wspomnienia z nimi.
abdak13
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2013, 16:12

Re: Nowe Kia Rio III całkowita nowość

Post autor: abdak13 »

myśle, nad kupnem czegoś takiego w przyszłości, warto?
joachim44
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2014, 10:33
model samochodu: rio

Re: Nowe Kia Rio III całkowita nowość

Post autor: joachim44 »

Tak,mam nowa Kia Rio z 2012 roku.jest to wersja niemiecka,b.dobrze wyposazona,oszczedny silnik (komputer pokazuje 4,9 l/100 km.Jednym słowem spisuje się ok.,i jestem b.zadowolony.pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Rio”