Jesteś właścicielem KIA Rio? Oceń swój samochód!

forum użytkowników modelu Rio
Awatar użytkownika
KiaFUN
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2012, 20:10
model samochodu: Rio

Jesteś właścicielem KIA Rio? Oceń swój samochód!

Post autor: KiaFUN »

Moje auto to KIA Rio z 2001r. W sumie trochę latek już ma, ale to nic bo w najbliższym czasie wymieniam go na lepszy model. Oczywiście będzie to też KIA ale modelu jeszcze nie wybrałem. Ogólnie do tej pory mój samochód sprawował się niemal bezawaryjnie. Co do silnika to prawie nie mam zastrzeżeń, bo w sumie jak na takie autko mógłby mieć nieco większą moc, ale ujdzie. Wnętrze jest dosyć przestronne, samochód prowadzi się dobrze właściwie do momentu przekroczenia setki, gdzie staje się nieco za głośne. Posiadam je jako drugi właściciel, kupiłem po trzech latach użytkowania od znajomego i do tej pory nie sprawiał mi większych trudności, ale ze względu na swoje latka myślę o zmianie.
joachim44
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2014, 10:33
model samochodu: rio

Re: Jesteś właścicielem KIA Rio? Oceń swój samochód!

Post autor: joachim44 »

Witam wszystkich uzytkownikow Kia Rio 1,4 benzyna.Kupilem Kia Rio wersja niemiecka,rocznik 2013.Jest to b.dobrze wyposażony model auta.Ma m/innymi;swiatlaledowe do jazdy dziennej,czujnik zmierzchu,czujnik deszczu,doswietlanie zakrętu,autoklima,system start-stop,dosc dobry system audio,podgrzewana kierownica i przednie fotele,6-cio biegowa,szyberdach.Mam auto od marca 2013 i do tej pory przejechałem ok.34 tys.km bez zadnych problemów.Srednie spalanie komputer pokazuje 4,9 l/100km.Jezdze normalnie,bez szaleństw i uważam ze jest to b.dobry wynik i udany model auta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Rio”