Kia Carnival pomijany w kategorii vanów?

Pozostałe modele Kia - forum
siekiel
Posty: 6
Rejestracja: 19 wrz 2011, 15:07

Kia Carnival pomijany w kategorii vanów?

Post autor: siekiel »

Może to tylko moje wrażenie stąd mój temat, wydaję mi się że z marki Kia właśnie Carnival, jest jakoś najmniej pokazywany, może trochę skryty w drugim rzędzie jeśli chodzi o kategorię vanów. Jakie macie zdanie na ten temat? Co myślicie o tym vanie?
janeczek
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2011, 11:37

Re: Kia Carnival pomijany w kategorii vanów?

Post autor: janeczek »

Hej, z pewnością nie jest to samochód wyścigowy, jednak znakomicie się prowadzi, części dostępne i stosunkowo niedrogie. Czy jest taki pomijany ciężko stwierdzić, może w prasie, ja osobiście uważam że jako van super się spisuję, duży, masywny czuć tą moc:)
tempel
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2011, 11:34

Re: Kia Carnival pomijany w kategorii vanów?

Post autor: tempel »

Czy pomijany, może delikatnie. Auto jest takie jak miało być - Rodzinny Van z dislem za więcej niż rozsądne pieniądze . Przestrzeń super , spalanie ok, nie ma do czego się przyczepiać, Ogólnie auto dobre rodzinne ,przyjemnie się podróżuje nawet z małymi dziećmi, co w większości samochodów jest bardzo trudne:).
anet
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2011, 11:47

Re: Kia Carnival pomijany w kategorii vanów?

Post autor: anet »

Komfort i wygoda zdecydowanie, przyjemne wrażenia z jazdy. Wygodny, przestronny van czy pomijany w kategorii nie wydaje mi się na pewno nie przez kierowców. Miły dla oka dresingn wnętrz, dobre parametry, przy sporych gabarytach i masie pojazdu, oraz stosunkowo małym spalaniu. Więcej niż zaskakujące osiągi tego auta i komfort. Bogate wyposażenie tego auta dodają zdecydowanie uroku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe modele”