Kia Ray EV

Pozostałe modele Kia - forum
Awatar użytkownika
Gizmo
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2012, 07:14

Kia Ray EV

Post autor: Gizmo »

Obrazek
Kia Ray EV – pierwszy elektryczny samochód Kia. Niby przedstawiany jako mało miejski samochód, ale chyba taki malutki to on nie jest :) Wygląda całkiem ciekawie, jest innowacyjny, a przede wszystkim taki przyszłościowy - bo elektryczny! Silnik osiąga 93% sprawności energetycznej, co jest wynikiem najlepszym w tym segmencie pojazdów. To ostatnie samo mówi za siebie - KIA górą!!! Z resztą sami zobaczcie czym jeszcze może nam zaimponować:
http://www.kia-motors.pl/aktualnoci/4-a ... mochod-kia
"szedł z bagnetem na czołgi żelazne,
ale przeszły, zdeptały na miazgę"
W. Broniewski - Żołnierz Polski
Awatar użytkownika
motoja
Posty: 9
Rejestracja: 19 mar 2012, 09:02

Re: Kia Ray EV

Post autor: motoja »

Autko wygląda jak dla mnie dosyć ciekawie i zaimponowało mi tym, że jest elektryczne! Fascynuje mnie ta nowa technologia, która pomału rozwija się w dobrym kierunku na rynku motoryzacyjnym. Na ten rok zaplanowana jest produkcja 2,5tys. egzemplarzy tego innowacyjnego modelu Kia. Większość z nich już ma swoich odbiorców wśród koreańskich urzędników, a ciekawe co z pozostałymi? Czy potencjalny nabywca z innych krajów mógłby nabyć takie autko, a jeśli tak to za jaką cenę i czy na specjalne zamówienie?
“Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec”
(George Carlin)
burgerboy123

Re: Kia Ray EV

Post autor: burgerboy123 »

odważny krok w stronę segmentu premium. Chociaż księgowi pewnie jak zwykle okaleczą wersję produkcyjną.
Raztars
Posty: 10
Rejestracja: 09 lis 2015, 14:10

Re: Kia Ray EV

Post autor: Raztars »

Straszna naprawdę wygląda jak takie amerykańskie pudełko w Polsce się nie przyjmie tak samo jak to zrobiła multipla oszpecili auto teraz stoi po 2 tys nie przjedzie widać po zdjęciach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe modele”