Jak reklamować mechanika samochodowego

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
Artjoms

Re: Jak reklamować mechanika samochodowego

Post autor: Artjoms »

Oczywiście.
Najważniejsza jest profesjonalna strona internetowa. Jeśli dziś załatwiasz część rzeczy przez net, to koniecznie musisz zainwestować w stronkę na najwyższym poziomie. Ja np. swoją firmę zareklamowałem za pośrednictwem goglera.pl . To firma która wykonała dla Mnie zlecenie reklamy. Efekt był, bo zależało mi aby wyróżnić się na rynku.
Co do gadżetów. Powiem tak - to jest fajne, ale mało efektywne. Choć smycz, otwieracz czy jakiś inny drobiazg jest zawsze mile widziany w rękach Klienta, nawet jeśli zostanie odebrany jako tandetny.
Sandra33

Re: Jak reklamować mechanika samochodowego

Post autor: Sandra33 »

Możesz zdać się agencję reklamową lub skorzystać z firmy pozycjonującej strony w Internecie, wtedy klienci sami będą cię szukać.
korek15
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2016, 19:00
model samochodu: BMW3

Re: Jak reklamować mechanika samochodowego

Post autor: korek15 »

Też tak myślę, szczególnie w dużym mieście, bo w małej miejscowości to przez znajomych najlepiej.
idzik_kamil
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2016, 11:56
model samochodu: ceed
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak reklamować mechanika samochodowego

Post autor: idzik_kamil »

Wykup jakiś baner, albo reklamuj się w internecie. Możesz też spróbować z ulotkami.
Skoczer
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2016, 09:48
model samochodu: KIA RIO
Lokalizacja: Myszków

Re: Jak reklamować mechanika samochodowego

Post autor: Skoczer »

Ja swoją działalność gospodarczą związaną z mechaniką samochodową wykonywałem na dwa zasadnicze sposoby:
1) Tworzenie i pozycjonowanie strony: tym zajmowała się firma gogler.pl
2) Reklama typu ogłoszenia w internecie, strony internetowy itp.
Dużo tego było, ale firma stała się rozpoznawalna. Tym bardziej, działałem na różnych płaszczyznach, nie tylko ściśle związanych z motoryzacją. To pomaga, dlatego nie polecam ograniczać się do np. jednego watka reklamowego.
witold232

Re: Jak reklamować mechanika samochodowego

Post autor: witold232 »

Spróbuj może w internecie się zareklamować, czasem lepiej tak niż przez tradycyjne banery.
malarrr

Re: Jak reklamować mechanika samochodowego

Post autor: malarrr »

Zrób stronę internetową na której przedstawisz swoją ofertę.
wojtunio
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2016, 13:06

Re: Jak reklamować mechanika samochodowego

Post autor: wojtunio »

na pewno warto zrobić stronę. Ale najlepszą reklamą jest fachowa obsługa. Wiadomo że jak będzie dobrze robił samochody to wtedy będzie miał klientów. A jak coś spartaczy to jeszcze szybciej straci klientów. Złe wiadomości mają w zwyczaju szybciej się rozchodzić.
Skoczer
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2016, 09:48
model samochodu: KIA RIO
Lokalizacja: Myszków

Re: Jak reklamować mechanika samochodowego

Post autor: Skoczer »

malarrr pisze:Zrób stronę internetową na której przedstawisz swoją ofertę.
To najprostsza forma. Do tego pozycjonowanie, odpowiednia kampania w necie i temat załatwiony.
rix

Re: Jak reklamować mechanika samochodowego

Post autor: rix »

Kilka moich propozycji;
własna strona internetowa
prowadzenie fan page na facebooku ( jest to bardzo silne medium)
Ewentualnie reklama tradycyjna w postaci ulotek czy wizytówek. W drukarniach internetowych kupisz je za grosze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”