Problem z głowy

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
grubys
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2014, 09:22

Problem z głowy

Post autor: grubys »

Boże Narodzenie już niedługo, a ja nie mam ochoty robić paczek biegu, w takim razie szybciej zacznę zamawiać paczki świąteczne,szczerze polecam sklep internetowy gwiazdowo.pl. Nie jestem zapaleńcem chodzenia po galeriach, tutaj wybieram wszystko w internecie i bez problemu. Jest bardzo spory wybór zabawek dla dzieci od najmłodszych do tych bardziej wymagających. Ja kupiłem swojemu synowi hot wheels z pętlą wyścigową klocki Mega Bloks i elektryczny dragster. W tym roku mam zamysł aby kupić zabawki bardziej edukacyjne i może jakieś akcesoria samochodowe:) Dla mnie dużo problemów sprawia kupienie prezentu kochanej, same problemy :p w sklepie na szczęście znalazłem gadżety np.elektroniczny korkociąg do wina, gorące kamienie do masażu lub odmładzający zegar;p, a dla siebie zamówiłem zestaw super taty(piersióweczka i dwa kieliszki :)). zakupy dla wszystkich w jednym miejscu EXTRA!! A wy gdzie kupujecie prezenty? Podzielcie się
cerberus671
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2015, 12:55

Re: Problem z głowy

Post autor: cerberus671 »

Ciekawy zestaw super taty, nie wiedziałem że to sprawa alkoholu. :D
oliwia898
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2015, 13:05
model samochodu: Opel Corsa

Re: Problem z głowy

Post autor: oliwia898 »

Ja zdecydowałam się na zakup fajnego biurka :)
Raztars
Posty: 10
Rejestracja: 09 lis 2015, 14:10

Re: Problem z głowy

Post autor: Raztars »

No nie wiem ja wolę zrobić paczkę wiedząc co dana osoba chce albo chociaż ją znając żeby wiedzieć mniej wiecej w jaki prezent mam uderzać a nie takie nie wiadomo co
naster1
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2015, 16:19

Re: Problem z głowy

Post autor: naster1 »

Najlepiej kupować prezenty dla ludzi, z którymi zawsze spędzamy święta, już rok wcześniej – na poświątecznych wyprzedażach :D
Sermoj
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:59
model samochodu: Kia ceed

Re: Problem z głowy

Post autor: Sermoj »

Wlasnie, kolega wyzej ma racje
swirek

Re: Problem z głowy

Post autor: swirek »

Widzę, że niezłe chytrusy tutaj są, :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”