Kosmetyka

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
adik356
Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2014, 12:24

Kosmetyka

Post autor: adik356 »

Siema, potrzebuje opinii czym wyczyścić reflektory. Nie wiem dlaczego mocno zmatowiały, przez co światło nie jest wyraźne. Strasznie mnie to denerwuje i estetycznie to nie wygląda. Znalazłem na internecie Zestaw do renowacji lamp Turtle Wax. Myślicie że to pomoże, czy muszę wymienić klosze na nowe? Poczytałem opinie i ludzie bardzo sobie chwalą ten środek.
cerberus671
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2015, 12:55

Re: Kosmetyka

Post autor: cerberus671 »

Sam poszukuję coś takiego, może ktoś podpowiedzieć co używać?
szocik
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2015, 11:35

Re: Kosmetyka

Post autor: szocik »

ja polecam te ściereczki do okularów albo ekranów monitorów.
panek

Re: Kosmetyka

Post autor: panek »

Ściereczki do ekranów, albo do monitorów powinny być odpowiednie. A jak nie to zapytaj w sklepie motoryzacyjnym.
Raztars
Posty: 10
Rejestracja: 09 lis 2015, 14:10

Re: Kosmetyka

Post autor: Raztars »

Użyj specyfików do tego ludzie się na tym znają ja nie bardzo bawie się w czyszczenie auta jedynie co na mjynie podjadę ale to wiesz dla mnie to strata kasy po prostu
naster1
Posty: 3
Rejestracja: 19 sie 2015, 16:19

Re: Kosmetyka

Post autor: naster1 »

Ja używam po prostu płynu do czyszczenia szyb i działa!
elagara
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2015, 17:38

Re: Kosmetyka

Post autor: elagara »

Zawitaj na forum kosmetyka aut czy coś takiego. Tam na pewno Ci doradzą jakie środki będzie najlepiej kupić :) Sam korzystam od niedawna i bardzo sobie chwalę :)
teggima

Re: Kosmetyka

Post autor: teggima »

Są specjalne pasty do polerowania zmatowiałych reflektorów, poprawa jest dość wyraźna, ale na cuda nie można liczyć, jak się na tym nie znasz lepiej zlecić to specjaliście.
enzo

Re: Kosmetyka

Post autor: enzo »

U mnie wygląda to tak, że raz w roku w celu utrzymania świeżości staram się wyprać wnętrze, tapicerkę. Gdy nie jest mocno brudna, to robię to raz na 2 lata. Fakt jest taki podróżowanie w takim świeżo wypranym aucie, to czysta przyjemność. Z zewnątrz - najlepiej jakąś polerkę od czasu do czasu zrobić, ale aby dojść do wprawy, należy poświęcić trochę czasu :)
Polerki wbrew pozorom nie są jakieś ekstremalnie drogie - do domowych zastosowań w zupełności wystarczy.
kurcabe

Re: Kosmetyka

Post autor: kurcabe »

polecam wszystkie produkty z firmy k2 :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”