Odszkodowanie

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
Ona
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2014, 19:58
model samochodu: audi

Odszkodowanie

Post autor: Ona »

Hej!
Otóż rok temu mój mąż miał wypadek samochodowy, w którym to on był poszkodowanym, sprawca został wskazany przez policje, przyjął on również mandat. Po całej sytuacji uznaliśmy, że należy nam się odszkodowanie za naprawę samochodu. Znajomy polecił nam stronę, z której skorzystaliśmy. Otrzymaliśmy fachową pomoc oraz korzystne odszkodowanie.
Dla osób zainteresowanych podaje link do strony: http://www.pomocni.org.pl
Pozdrawiam.
Porten

Re: Odszkodowanie

Post autor: Porten »

Dzięki za link oferta firmy rzeczywiście dobra i się przydała. Skorzystałem z usług, gdy wyjeżdżałem nad morze na wakacje i jak się pewnie domyślacie do wyjazdu nie doszło. I szukałem jakiejś firmy, która zajmuje się odszkodowaniami powypadkowymi jeszcze raz dzięki za link.
Favrtas
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2015, 15:08

Re: Odszkodowanie

Post autor: Favrtas »

Najlepiej mieć ubezpieczenie w link4 tam ci ogarną wszystko oni co prawda trwa to trochę czasu no ale masz fachowo zrobione
Gerewens

Re: Odszkodowanie

Post autor: Gerewens »

Ja mam liberty direct i jestem bardzo zadowolony :) Jeszcze nie mialem okazji korzystać z odszkodowania ale raz korzystałem z pomocy drogowej i wszystko jak należy.
BernardLenartowicz

Re: Odszkodowanie

Post autor: BernardLenartowicz »

Też miałem okazję korzystać z ich usług. Miałem też propozycję dotyczącą wynajmu auta, na koszt sprawcy. Podobno takie rozwiązania są teraz uwarunkowane ustawowo. Ja o tym nie wiedziałem, ale okazało się, że można coś od nich otrzymać .
Tak czy inaczej są to profesjonaliści - w pełnym tego słowa znaczeniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”