Szlachetność marki Kia

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
Awatar użytkownika
Kaśka
Posty: 13
Rejestracja: 14 mar 2012, 06:49
model samochodu: Picanto

Szlachetność marki Kia

Post autor: Kaśka »

Czy słyszeliście o sponsorowaniu przez markę Kia programu zasiewów ochronnych dla rolnictwa w Afryce? Z tego co wiem program pod nazwą Kia − Planting For A Better Life”, czyli Kia-lepsze życie dzięki sadzeniu roślin ruszył w ostatnich tygodniach. Dzięki tej inicjatywie do 2015r. planowane jest posadzenie około 5-6 milionów krzakowatych roślin w rodzaju Jatropha -
Roślina uprawiana dla soku mlecznego oraz dla oleju otrzymywanego z nasion. Używany jest do produkcji mydła. Uważa się, że olej z jatrofy może być wykorzystywany do produkcji biodiesla

Obrazek
na terenach południowej Republiki Mali. Sądzę, że to wspaniały gest ze strony koreańskich producentów, gest bardzo szlachetny.... Wiecie coś więcej na temat tego projektu, jak to wygląda w chwili obecnej? Czy macie dostęp do jakiś ciekawych informacji w tym temacie?
Właścicielka kijanki :)
Awatar użytkownika
mwpol
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:35

Re: Szlachetność marki Kia

Post autor: mwpol »

To nie jedyne działania na rzecz społeczeństwa podejmowane przez markę Kia. I bardzo dobrze. Koncern buduje swój pozytywny wizerunek wśród klientów, a zyskuje na tym całe społeczeństwo. Nawet to najuboższe jak pokazuje przykład wymieniony przez Ciebie :)
Czasem potrzeba tony wiedzy, by zmienić uncję przekonań
Awatar użytkownika
speeder
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2012, 21:22
model samochodu: sephia

Re: Szlachetność marki Kia

Post autor: speeder »

warto zwrócić uwagę że KIA zyskuje coraz większą popularność i bardzo mnie to cieszy :)
Człowiek po to wymyślił samochód, żeby wygodnie siedzieć stojąc w korkach.
wafel33
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2013, 16:02
model samochodu: KIA

Re: Szlachetność marki Kia

Post autor: wafel33 »

Nie słyszałem, ale akcja wydaje się być szlachetna.
Popieram i trzymam kciuki!
lizaela

Re: Szlachetność marki Kia

Post autor: lizaela »

Znane marki bardzo często angażują się w takie akcje, ale to dobrze że również KIA dba o swój pozytywny wizerunek. Inna sprawa, że jako jedna z niewielu KIA poprawia opinię o sobie produkując coraz to lepsze auta, podczas gdy wiele innych producentów działa tylko w oparciu o marketing.
koralgol
Posty: 5
Rejestracja: 28 paź 2013, 11:35

Re: Szlachetność marki Kia

Post autor: koralgol »

Tak - to prawda. Najważniejsze dla mnie jest to, że samochody są co raz lepsze. To oznacza, że szefowie firmy mają ambicję, uczą się na błędach i dążą do bycia liderami. Lubię takich ludzi i takie podejście :)
lot11
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2013, 16:20

Re: Szlachetność marki Kia

Post autor: lot11 »

Ciekawe, nie słyszałem o takich inicjatywach, może troche się chcą wybilelać a mają inne grzeszki
optymistka12

Re: Szlachetność marki Kia

Post autor: optymistka12 »

KIA idzie w bardzo dobrym kierunku, już nie jest niszową marką !
wiki1995

Re: Szlachetność marki Kia

Post autor: wiki1995 »

Koreańczycy bardzo się starają, i są tego teraz efekty.
Witkon22
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2013, 15:37

Re: Szlachetność marki Kia

Post autor: Witkon22 »

KIA to w tej chwili jedna z najlepszych marek w swoim segmencie. przynajmniej moim zdaniem, jako posiadacza KII :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”