Prezent dla miłośnika motoryzacji

Forum poświęcone swobodnym dyskusjom na dowolne tematy.
renada

Prezent dla miłośnika motoryzacji

Post autor: renada »

Witajcie!
Zastanawiam się nad zakupem prezentu walentynkowego dla chłopaka, który jest zawziętym fanem motoryzacji.
Jesteśmy ze sobą już bardzo długo i dostał ode mnie już kilka prezentów, w tym roku kompletnie nie mam pomysłu co mu kupić.
Pomyślałam, że może kupiłabym mu jakiś fajny zegarek w tym stylu:

Obrazek

Oczywiście znalazłabym jakiś ładniejszy model, na pewno nie taki kwadratowy. Szczerze? Nie podoba mi się kompletnie, ale mojemu D. niestety czasem zdarza się przyodziać w coś kiczowatego.
Chodzi głównie o takie liczniki w zegarku. Co myślicie?
renada

Re: Prezent dla miłośnika motoryzacji

Post autor: renada »

A może jazdę na ślizgawce samochodowej czyli kontrolowane poślizgi.
Monte

Re: Prezent dla miłośnika motoryzacji

Post autor: Monte »

Może pokrowiec na kierownicę?
wojtunio
Posty: 35
Rejestracja: 15 lip 2016, 13:06

Re: Prezent dla miłośnika motoryzacji

Post autor: wojtunio »

a może np kamerkę Mikavi PQ3. W dzisiejszych czasach gdzie łamane przepisy są na bieżąco warto mieć, aby mieć dokument w razie czego.
linajanickagmail
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:58

Re: Prezent dla miłośnika motoryzacji

Post autor: linajanickagmail »

A co Ty na to by wykupić przejazd sportowym samochodem? Taki prezent dałam mojemu chłopakowi na urodziny i byl mega zadowolony! i bedąć na torze rówież sobie wykupiłam taka jazde,niezapomniane przeżycia i nikt nie moze powiedziec ze to jest prezent tylko dla facteów bo kobiety tez lubią jeździc autami a luksusowymi tym bardziej ;) :d znalazłam firme w necie która organizuje przejazdy sportowymi samochodami po 15 torach w Polsce i maja bardzo duzy wybór aut wiec każdy znajdzie cos dla siebie. Można jeździć i jako kierowca i jako pasazer :) swietna sprawa na prawde. Prezent inny niż wszystkie! Polecam!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”