Rabat dla Użytkowników: -25% na UBEZPIECZENIE

Ogłoszenia usług i inne wątki ogłoszeniowe, niezwiązane z powyższymi działami.
gtrzec
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2012, 16:26

Rabat dla Użytkowników: -25% na UBEZPIECZENIE

Post autor: gtrzec »

Witam,
MERITUM Centrum Ubezpieczeń z siedzibą w Krzepicach (woj. śląskie) proponuje Państwu ofertę specjalną w postaci 20-25% rabatu na ubezpieczenie samochodu.

Na dzień dzisiejszy współpracujemy z 10 towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dodatkowy rabat obowiązuje równocześnie ze zniżkami za bezszkodowość i dostępny jest w trzech firmach:

1) Generali
-20% na OC i/lub AC
Warunek:
- wykupienie NNW na min. 10tys.zł
- brak szkód w poprzednim roku


2) Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ

-25% na Pakiet "Nasza Rodzina"
W pakiecie (w cenie +/- samego OC) Klient otrzymuje:
-OC
-NNW kierowcy i pasażerów
-Assistance wypadkowy (możliwość rozszerzenia o samochód zastępczy i hotel w przypadku awarii samochodu)
-OC w życiu prywatnym (20tys.zł)
oraz do wyboru:
UBEZPIECZENIE MIESZKANIA (stałe elementy 10tys.zł, mienie ruchome 15tys.zł)
lub NNW posiadacza/współposiadacza (10tys.zł/os.)
Możliwość dokupienia AC (ze zniżką 25%) i szyb (70zł).

Warunek:
- brak szkód w poprzednim roku
- <20lat od daty I rejestracji


3) InterRisk
-20% na OC i/lub AC

Warunek:
- wykupienie ubezpieczenia domu/mieszkania ze skłądką min. 70zł (samo OC) lub 100zł (OC i AC)
- brak szkód w poprzednim roku


Udzielenie rabatu wiąże się z wpisaniem do Automobilklubu, którego składka członkowska roczna wynosi 30zł. Rabat udzielany jest wówczas na KAŻDY pojazd danego właściciela/współwłaściciela. Dodatkowo każdy członek Automobilklubu otrzymuje zniżki w innych sklepach, warsztatach, salonach kosmetycznych itd. znajdujących się głównie na terenie Śląska.

Jako formę kontaktu proponuję formularz na stronie http://www.ubezpieczenia-krzepice.pl lub email g.trzeciak@ubezpieczenia-krzepice.pl. Możliwy również kontakt telefoniczny- 662 112 473

Finalizacja transakcji
OC,NW
W zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego:
1) wysyłam dokumenty, podpisujecie je Państwo u kuriera, który część odsyła do mnie, a część zostawia,
2) wysyłam emailem polisę, Państwo drukujecie, podpisujecie i odsyłacie Pocztą lub kurierem do mnie, po czym ja część z nich po podpisaniu przesyłam pocztą do Państwa
3) możliwy kontakt osobisty w biurze lub w innym mieście po umówieniu telefonicznym (bywam we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Jeleniej Górze oraz w wielu innych miastach).

AC
Ze względu na konieczność wykonania dokumentacji fotograficznej przy zawieraniu nowej polisy, niezbędny jest kontakt osobisty w biurze lub w innym mieście po umówieniu telefonicznym (bywam we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Jeleniej Górze oraz w wielu innych miastach).

Pozdrawiam i pozostaję do Państwa dyspozycji,
Grzegorz Trzeciak
tel. 662 112 473
gg 2868449
skype bg.trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi / Inne”