KIA MAGENTIS 2001 2.0, B.ZADBANA

Ogłoszenia sprzedaży i zamiany samochodów.
ppiwowarczyk
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2017, 12:45
model samochodu: Magentis

KIA MAGENTIS 2001 2.0, B.ZADBANA

Post autor: ppiwowarczyk »

Witam. Do zaoferowania mam bardzo wygodną, zadbaną limuzynę. Zacznę bez owijania w bawełnę.

Jeśli chodzi o mankamenty w tym cacku to pęcherzyki rdzy które wyszły pod wlewem do baku. Nigdzie indziej nawet nie ma śladów rdzy, tylko to jedno miejsce. Parę lekkich (do polerki) zadrapań spowodowanych przez klientów w hipermarketach. Alufelgi są zdecydowanie do piaskowania. Mnie one nie przeszkadzały, dlatego ich nie robiłem, ale z tego co wiem, to za niewielką kwotę po oddaniu do kogoś kto zna się na robocie można odzyskać ich dawną jakość :)

To tyle jeśli chodzi o wizualne aspekty. Jeśli chodzi o mechaniczne kwestie to na praktycznie wszystko od dnia zakupu mam faktury/paragony. Samochód jest sprawny w 100%. Po wymianie rozrządu, czyli jakoś tak we wrześniu/październiku zeszłego roku pojawiła się czerwona kontrolka akumulatora. Akumulator został wymieniony na nowy, po czym dwóch mechaników stwierdziło, że ładowanie jest idealne i nie wiedzą, czemu mruga ikonka, stwierdzili, że pewnie to wina samej ikonki (być może paska, który też był wymieniany). Jakiś czas temu (może miesiąc) wyskoczyła kontrolka AirBag. Wiem, że wszystkie poduchy były na swoim miejscu sprawne. Nie miałem czasu jechać i sprawdzić co się stało, przypuszczam, że któryś z kabli już nie dał rady. Jakiś niecały miesiąc temu wymieniłem klocki hamulcowe i przeczyściłem zaciski, klocki niestety zostały założone bez blaszek i czasem klocek stuknie na dziurze (luz spowodowany brakiem tych blaszek). Poza tym, bezawaryjny i idealny. Niecały miesiąc temu przeszedł wyjątkowo idealnie przegląd, a Pan na Stacji Kontroli Pojazdów zachwalał.

Mój numer kontaktowy to 733 206 137. Proszę dzwonić, pytać, odbiorę, porozmawiam chętnie, dogadam się. Cena nie podlega (sporym) negocjacjom ponieważ sprzedaję cały pakiet, tj. koło zapasowe na alufeldze, zimowe opony, no po prostu wszystko. Polecam się nie zrażać od razu tylko zadzwonić i przejechać. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam samochód”