Brak oryginalnych części na rynku Europejskim

Rozpocznij przygodę z forum Kia Motors Klub! Przywitaj się i dyskutuj o motoryzacji.
miku
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2014, 23:10
model samochodu: kia ceed

Brak oryginalnych części na rynku Europejskim

Post autor: miku »

Witam wszystkich zwolenników marki Kia, którym doniedawna byłem. Okazało się, że Kia Motors Polska skutecznie mnie zniechęca do następnych zakupów tej marki.
Ze względu na brak części (podobnież trzeba sprowadzać z Korei) do Kia Ceed II, moje piękne kolejne auto Kia zostało unieruchomione na kilka miesięcy. A jak wiadomo bez auta jak " bez ręki", wyjazd na święta z głowy. Oczywiście po 20 dniach zostałem poinformowany, że ok następnych 6 tygodni będę dalej bez auta. Przepraszają ale od strony stałego klienta to niewiele też mogę ich przeprosić, że kupiłem takie unikalne auto i nie polecać bo tylko kłopot. Nie kompletne odpowiedzi na pytania, brak jakiejkolwiek propozycji pomocy tylko tkz. bezdecyzyjna infolinia i ASO, które jest bezradne bo nie ma części. Polska rzeczywistość i bezradność klienta :x
Pozdrawiam
mapi
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2015, 22:31
model samochodu: kia

Re: Brak oryginalnych części na rynku Europejskim

Post autor: mapi »

Są przecież sklepy na necie, gdzie można kupić. Bez przesady.
Sklep-Kia
Posty: 26
Rejestracja: 18 cze 2015, 11:43
model samochodu: Kia Ceed

Re: Brak oryginalnych części na rynku Europejskim

Post autor: Sklep-Kia »

Dokładnie tak i nie chwaląc się,to właśnie My zajmujemy się częściami do marki Kia na co dzień,więc chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru,zapraszamy:)
mapion
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2015, 14:09
model samochodu: Sportage

Re: Brak oryginalnych części na rynku Europejskim

Post autor: mapion »

Witam!
Od jakiegoś czasu poszukuję jednej części - bezskutecznie, niestety. Może ktoś pomoże?
Chodzi o cewkę sprężarki klimatyzacji do modelu KIA Sportage z 2009 roku, 2.0 CRDI 4WD 150K (Słowacja)
Pozdrawiam!
teggima

Re: Brak oryginalnych części na rynku Europejskim

Post autor: teggima »

Obawiam się, że i ja niebawem doświadczę podobnego problemu. Udało Ci się rozwiązać swój?
Sklep-Kia
Posty: 26
Rejestracja: 18 cze 2015, 11:43
model samochodu: Kia Ceed

Re: Brak oryginalnych części na rynku Europejskim

Post autor: Sklep-Kia »

A zaglaądałeś na nasza stronę tak jak pisałem powyżej? Bo jeżeli nie to naprawdę czas nadrobić zaległości,lub odezwij się na PW i postaramy się pomóc:)
Piotr Sorento
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2019, 04:50
model samochodu: Sorento

Re: Brak oryginalnych części na rynku Europejskim

Post autor: Piotr Sorento »

Sklep Kia bardzo chętnie kupię czujnik pompy wspomagania jednopinowy Kia Sorento 3.5l v6 2004r ale nigdzie was znaleźć nie można pozdrawiam i proszę o kontakt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”