Kia - tylko która?

Rozpocznij przygodę z forum Kia Motors Klub! Przywitaj się i dyskutuj o motoryzacji.
agnieszka009
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2014, 10:03

Kia - tylko która?

Post autor: agnieszka009 »

Hej! Przyszła pora na zmianę auta, wybór padł na Kię, mam tylko problem z modelem. Zastanawiam się nad tymi dwoma: Kia Sorento i Kia Sportage. Bardziej skłaniam się do tego drugiego, jest młodszy i wizualnie podoba mi się (jako kobieta muszę zwrócić na to uwagę) ;) Możecie poradzić? czy macie jakieś inne propozycje?
Sklep-Kia
Posty: 26
Rejestracja: 18 cze 2015, 11:43
model samochodu: Kia Ceed

Re: Kia - tylko która?

Post autor: Sklep-Kia »

Kwestia gustu,możliwości oraz wymagań względem samochodu,podaj więcej szczegółów i wtedy doradzimy konkretny model wraz z najbardziej odpowiednim silnikiem. Póki co również skłaniam się do Kia Sportage.
teresA
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2015, 19:38
model samochodu: Kia

Re: Kia - tylko która?

Post autor: teresA »

Zdecydowanie Kia Sportage :)
speedia

Re: Kia - tylko która?

Post autor: speedia »

Ta zmiana auta jest spowodowana czymś konkretnym czy tylko chodzi o samą zmianę? To ma być samochód do rodzinnych podróży? Potrzebny jest duży bagażnik? Bo z miejscem parkingowym może być różnie :lol:
teggima

Re: Kia - tylko która?

Post autor: teggima »

W każdej czuje się dobrze. Zależy mi przede wszystkim na tym aby była w pełni sprawna.
Sklep-Kia
Posty: 26
Rejestracja: 18 cze 2015, 11:43
model samochodu: Kia Ceed

Re: Kia - tylko która?

Post autor: Sklep-Kia »

Dokładnie tak jak piszecie-samochód musi sie podobać,oraz być niezawodny,solidny. Zdecydowałeś się już na jakiś konkretny model czy w dalszym ciągu poszukujesz? Jeżeli zaglądasz na forum to koniecznie daj znać:)
pinek
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2016, 08:14

Re: Kia - tylko która?

Post autor: pinek »

Tylko Ceed :D
kamaMa
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2016, 13:09
model samochodu: Kia Picanto

Re: Kia - tylko która?

Post autor: kamaMa »

To zależy od funduszy. Ja mam piękną, srebną Kie Picanto i jestem w pełni zadowolona z autka :)
krzysztof42
Posty: 51
Rejestracja: 18 lut 2018, 08:00
model samochodu: stonic

Re: Kia - tylko która?

Post autor: krzysztof42 »

Kia Stonic L plus pakiet stylistyczny
freikeri
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:09
model samochodu: ceed

Re: Kia - tylko która?

Post autor: freikeri »

Zależy jak będziesz z tej Kii korzystał. Ja polecam Ceed, od paru lat jezdze i jest super.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”