7-letnia gwarancja

Dział, w którym użytkownicy opisują warsztaty samochodowe zajmujące się uzdrawianiem naszych aut.
Awatar użytkownika
Kaśka
Posty: 13
Rejestracja: 14 mar 2012, 06:49
model samochodu: Picanto

7-letnia gwarancja

Post autor: Kaśka »

Kia troszcząc się o swoich klientów i zapewniając im maksymalna ochronę, stworzyła pakiet 7-letniej gwarancji, która jest najprawdopodobniej najdłuższą gwarancją w tej branży, w dodatku przechodzącą na kolejnych właścicieli; co daje podwyższenie wartości odsprzedaży auta. Pełna ochrona zapewniona dzięki gwarancji obejmuje wszelkie potrzeby na naprawę gwarancyjną, gdzie pokrywane są koszty, w tym części i robocizny. 7-letnia gwarancja obejmuje wszystkie samochody marki Kia. Dodatkowo przez pierwsze 3 lata jesteśmy objęci 24-godzinną pomocą drogową. Bez obaw możemy dzięki temu korzystać z auta i mieć łatwo dostępną pomoc. Tą opiekę można po trzech latach odnowić, wydłużyć. Jak Wam przypadł do gustu 7-letni okres gwarancyjny? Czy myślicie, że dzięki temu Kia odnotuje zwiększenie wartości sprzedaży aut?
Właścicielka kijanki :)
Awatar użytkownika
Leon
Posty: 6
Rejestracja: 16 mar 2012, 09:06

Re: 7-letnia gwarancja

Post autor: Leon »

Kia jako światowy lider rynku motoryzacyjnego, jako producent pewny swoich technologii i pojazdów oddawanych do użytku w sposób bezpieczny dla ruchu drogowego, potwierdza swoją pewność, zaangażowanie i poszanowanie klientów, są niezwykle pewni swoich osiągów, dlatego dają niezmierne korzyści... Najwyższe standardy produkcji pozwalają na bezpieczne użytkowanie, jako jedynie proponują tak długą gwarancję z tak licznymi pozytywnymi uwarunkowaniami, że na pewno da im to zwiększenie sprzedaży na rynku. Gwarancja obejmuje cały pojazd, prócz jakiś nielicznych elementów, obowiązuje ona w ponad 20 krajach Europy. Jest to świetna forma marketingu dla firmy, poparta wieloletnimi sukcesami.
Awatar użytkownika
KiaFUN
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2012, 20:10
model samochodu: Rio

Re: 7-letnia gwarancja

Post autor: KiaFUN »

Osobiście wydaje mi się, że dzięki zastosowaniu przez Kia takiej długiej gwarancji, producenci chcą nadrobić stracony czas i zmniejszone zyski, które dotknęły ich w bardziej kryzysowym momencie, jak dobrze pamiętam jakieś 8-10 lat temu. Teraz są koncernem, który niezwykle szybko się rozwija, stosują takie techniki, które pozwolą im osiągnąć sukces, którego są warci. Jak dobrze mi się wydaje początkowo ta 7 letnia gwarancja obejmowała chyba tylko dwa modele Kia, ale ze względu na niskie koszty i duże zainteresowania została poszerzona na wszystkie modele. Zdecydowanie taka gwarancja jest interesująca i przyciąga uwagę...
kompost11
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2013, 16:35

Re: 7-letnia gwarancja

Post autor: kompost11 »

Jest to chyba troszkę chwyt marketingowy, wiecie coś może o jakichś dziurach prawnych w tej gwarancji?
iglo1000
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2013, 18:03

Re: 7-letnia gwarancja

Post autor: iglo1000 »

jak jest z nowymi modelami ceed'a też taka długa gwarancja?
kklock

Re: 7-letnia gwarancja

Post autor: kklock »

Też mnie ciekawi, na jakich warunkach jest świadczona ta gwarancja i czy odnosi się też do nowych modeli.
Norb
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2014, 17:05
model samochodu: Kia Ceed

Re: 7-letnia gwarancja

Post autor: Norb »

Ja właśnie mam tą 7 letnią gwarancję.
Andre
Posty: 36
Rejestracja: 07 paź 2012, 16:17

Re: 7-letnia gwarancja

Post autor: Andre »

A konkretnie na jakie części jest ta 7 - letnia gwarancja? W książce gwarancyjnej nie mogę nic znaleźć. Podają tylko:
- gwarancja na okres 24 miesięcy lub 40 tyś. km.
- gwarancja wad fabrycznych do pierwszego przeglądu,
Jest też ogólny zapis: gwarancja podstawowa - 7 lat lub przebieg 150 tys km. Na co to jest?
sulathi32
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2015, 09:40

Re: 7-letnia gwarancja

Post autor: sulathi32 »

Z tymi gwarancjami jest tak, że jeśli używasz samochodu jak trzeba czyli nim jeździsz to wieloletnie gwarancje stają się mitem :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty Samochodowe, ASO i salony sprzedaży”