Problem z radiem

forum użytkowników modelu Sorento
jarosz
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2011, 13:55
Lokalizacja: Wrocław

Problem z radiem

Post autor: jarosz »

Witam, taki trochę drobiazg, ale niedawno padło mi radio w moim wozie po włożeniu płytki podziałało chwilkę i przestało działać. Teraz na nic nie odpowiada, miał ktoś tak? Gdyż z takim drobiazgiem nie chce mi się jechać do serwisu. Ile w ogóle mogliby za to wsiąść?
rybaq
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2011, 15:33

Re: Problem z radiem

Post autor: rybaq »

Miałem wielokrotnie coś podobnego wystarczy wyjąć i włożyć bezpiecznik, aby zresetować pudełeczko, jeśli to to to to wszystko powinno wrócić od razu do normy.
Groszek
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2011, 15:00

Re: Problem z radiem

Post autor: Groszek »

Jeśli ci ciągle radio pada to może powinieneś je zawieść do serwisu wgraliby nowego softa i problem ten powinien zniknąć a raczej dużej sumy za taką robótkę by nie wzieli.
magraba
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2011, 15:40

Re: Problem z radiem

Post autor: magraba »

Mi się jeszcze nie zdarzyło, ale słyszałem ze to częsty przypadek z tymi radiami, według mnie warto z czymś takim udać się do serwisu może coś zaradzą.
pogorzel
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2011, 14:29

Re: Problem z radiem

Post autor: pogorzel »

Mam taki sam problem, niestety wyjęcie bezpiecznika nie pomogło jeszcze jakieś może sugestie?
olka
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011, 13:45

Re: Problem z radiem

Post autor: olka »

Też mi się zdarzyło i wyjmowanie bezpiecznika nie pomagało, chciałem jechać do serwisu by na to spojrzeli, ale samo się z czasem naprawiło, do teraz jest w porządku.
afrodyzjak
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2011, 13:18

Re: Problem z radiem

Post autor: afrodyzjak »

Najlepiej udać się do serwisu po czasie w końcu producent powinien zrozumieć ze coś nie tak z tymi radiami :/
Awatar użytkownika
Niedoscigniony
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2012, 22:04
model samochodu: Sorento

Re: Problem z radiem

Post autor: Niedoscigniony »

Jeśli taki restart wam nie pomaga to zalecam udanie się do serwisu, szczególnie jeśli mamy jeszcze ważną gwarancję. Bardziej zaawansowane naprawy z naszej strony w przypadku ich niepowodzenia mogą nas tej gwarancji pozbawić
Śpieszmy się korzystać z wyprzedaży.. są tak rzadko a tak szybko się kończą
kropek
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2013, 22:05

Re: Problem z radiem

Post autor: kropek »

czy radio też traci zasięg?
texasin
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2013, 12:36

Re: Problem z radiem

Post autor: texasin »

u mnie jest czasami podobnie ;/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”