Ogólne wrażenie

forum użytkowników modelu Sorento
Zirox
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2011, 14:58

Ogólne wrażenie

Post autor: Zirox »

Witam, zacznę ogólnym wątkiem na temat wrażeń posiadaczy tego modelu. Przymierzam się do zakupu i interesuje mnie zarówno Kia Sorento, jak i Kia Soul. Miał ktoś może okazję prowadzić oba autka i podzieli się uwagami?
Johnny
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2011, 15:47

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: Johnny »

Stwierdzam, że to auto to rewelacja! Jeżeli chodzi o mechanikę to bardzo dobry silnik i skrzynia biegów. W środku jest bardzo przestronnie i komfortowo (ja mam opcje w skórze, więc w ogóle elegancko ;] Samochód praktycznie bezawaryjny. Polecam każdemu!
womer
Posty: 6
Rejestracja: 14 wrz 2011, 15:27

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: womer »

Hej, jestem posiadaczem Kia Sorento I 2.5 CRDi i jestem ogólnie zadowolony z tego samochodu. Przyjemnie się jeździ, z wyglądu całkiem przyjemne dla oka i jest praktycznie bezawaryjne. Z czystym sumieniem mogę je polecić.
danielos
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011, 14:50

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: danielos »

Uważam że Sorento to dobry stosunek ceny do jakości. Posiada duży dwupoziomowy bagażnik na zakupy i inne towary. Udany silnik i skrzynia biegów. Jazda w tym wozie dla mnie jest prawdziwym odprężeniem. Łagodnie wchodzi w zakręty. Sporo fajnych bajerów. Ogólnie dobry wóź póki nie trafi w drzewo :D
Awatar użytkownika
KiaFUN
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2012, 20:10
model samochodu: Rio

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: KiaFUN »

Urzekła mnie rewelacyjna widoczność podczas kierowania tym pojazdem. Ta wspaniała cisza podczas jazdy, przestronne wnętrze i duże przyspieszenie, no i daje radę nawet w lekkim terenie! To model KIA z wielkim sercem i ogromnym potencjałem.
Awatar użytkownika
Niedoscigniony
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2012, 22:04
model samochodu: Sorento

Re: Ogólne wrażenie

Post autor: Niedoscigniony »

Zirox pisze:Witam, zacznę ogólnym wątkiem na temat wrażeń posiadaczy tego modelu. Przymierzam się do zakupu i interesuje mnie zarówno Kia Sorento, jak i Kia Soul. Miał ktoś może okazję prowadzić oba autka i podzieli się uwagami?

Powiem tak jeśli zależy Ci tylko i wyłącznie na funkcjonalności to wystarczy Ci model Soul. Natomiast jeśli cenisz sobie również wysoki komfort jazdy i prestiż to jak najbardziej wybrał bym Kia Sorento. Jest to auto już z wyższej półki - wiąże się to oczywiście ze zwiększonymi kosztami (które jednak w swoim segmencie na tle innych marek i tak są konkurencyjne). Sam posiadam model Sorento z 2009 roku i jestem co najmniej zadowolony :)
Śpieszmy się korzystać z wyprzedaży.. są tak rzadko a tak szybko się kończą
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sorento”