Kia Sportage III w końcu mega poprawa designu?

forum użytkowników modelu Sportage
Regulamin forum
link
pietrucha
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2011, 14:53

Kia Sportage III w końcu mega poprawa designu?

Post autor: pietrucha »

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale w końcu przy tym modelu można mówić o designu, jako że wcześniej była to delikatnie mówiąc dość pomijana kwestia. Przyjrzałem się jako że dobry kumpel ma ten model, no i design robi niesamowite wrażenie, zgodzicie się ze mną? Mam jeszcze pytanie odnośnie prowadzenia, czy faktycznie tak dobrze trzyma drogi jak wspominał kumpel czy jednak przesadza?
Adamus
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011, 09:11

Re: Kia Sportage III w końcu mega poprawa designu?

Post autor: Adamus »

Na pewno nie wszystko jest jak w bajce, wygląd design, bardzo drapieżny, można napisać że to jest to co tygrysy lubią najbardziej, bardzo ciekawa linia, wyposażenie za tą kwotę więcej niż zadowalające, dużo by pisać ogólne wrażenia pozytywne, problemem może być mały hałas przy dużych prędkościach na nierównych drogach, ale to mała wada, plusów jest dużo więcej i estetyka bardzo przyjemna.
kazio
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2011, 14:55

Re: Kia Sportage III w końcu mega poprawa designu?

Post autor: kazio »

Samochód stylistycznie rewelacyjny i technicznie - w świetnej cenie,do jakości i wyposażenia. Wygrywa wszelkie porównania z innymi suv-ami, świetny wygląd,duzy pojemny samochód, bagażnik w zupełności wystarczający, wysoki komfort jazdy, swietnie izoluje od podłoża. Żeby dolać trochę oliwy do ognia z wad wymienię: za małe przyspieszenie, dość głośny na wysokich obrotach.
halka
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2011, 11:54

Re: Kia Sportage III w końcu mega poprawa designu?

Post autor: halka »

Auto dla ludzi ceniących sobie komfort podróżowania, wygodę i elegancję. Chciałem auto na długgie lata, bezawaryjne i proste w serwisie. Duże dla rodziny. Jeśli ktoś chce wariować i ścigać, to może się rozczarować, ale to zdecydowanie nie ja. Sportage jest samochodem dla ludzi ceniących sobie komfort podróżowania, wygodę i elegancję, rewelacyjna trakcja. Trochę gorzej w widocznością, ale to mały szkopuł, w końcu nie ma rzeczy idealnych.
Awatar użytkownika
Gizmo
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2012, 07:14

Re: Kia Sportage III w końcu mega poprawa designu?

Post autor: Gizmo »

Generalnie zmiany widać na pierwszy rzut oka jeśli chodzi o charakterystyczną linię i poprawę nadwozia. Zmiana kolejna to podgrzewane tylne siedzenia, chyba tego nie było wcześniej jak dobrze się orientuje. A do tego cena - wcale nie jest wygórowana w porównaniu z innymi markami i podobna klasą samochodów. Zmiana dosyć imponująca, zmiana na lepsze!
"szedł z bagnetem na czołgi żelazne,
ale przeszły, zdeptały na miazgę"
W. Broniewski - Żołnierz Polski
Awatar użytkownika
Niedoscigniony
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2012, 22:04
model samochodu: Sorento

Re: Kia Sportage III w końcu mega poprawa designu?

Post autor: Niedoscigniony »

Czy mega to nie wiem, ale na pewno zmierza to w dobrą stronę. Obecnie model Kia Sportage III stał się bardziej podobny do Kia Sorento, które według mnie jest flagowym modelem koncernu Kia i bardzo mi sie podoba. Więc oceniam tę zmianę pozytywnie :)
Śpieszmy się korzystać z wyprzedaży.. są tak rzadko a tak szybko się kończą
tadeusz
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2012, 22:48
model samochodu: sportag

Re: Kia Sportage III w końcu mega poprawa designu?

Post autor: tadeusz »

Wymiana paska rozrzadu krok po kroku silnik crdi 2l 113 km rok produkcji 2005
max
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2013, 14:44
model samochodu: sportage 2008

Re: Kia Sportage III w końcu mega poprawa designu?

Post autor: max »

design zmieniony ale czy bardziej bezpieczny. Szyby boczne mniejsze-martwe strefy widocznosci do tyłu wieksze!
kosa
Posty: 17
Rejestracja: 21 wrz 2011, 09:04

Re: Kia Sportage III w końcu mega poprawa designu?

Post autor: kosa »

O bezpieczeństwo nie musisz się martwić. Od czasu wprowadzenia testów zderzeniowych Euro NCAP producenci podnoszą poziom bezpieczeństwa z każdym nowym modelem.
Poza tym wiadomo że w razie wypadku większe szanse na przeżycie mają osoby podróżujące samochodem nowszym konstrukcyjnie i większym.
Według policyjnych statystyk najczęstszą przyczyną wypadku jest zderzenie boczne wynikające z wymuszenia pierwszeństwa przejazdu, więc takie podwyższone zawieszenie i komplet poduszek powietrznych z kurtynami w standardzie zapewnia chyba wyższy poziom bezpieczeństa niż porzednik?
Kia Venga 1.4CRDI, 75KM
max
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2013, 14:44
model samochodu: sportage 2008

Re: Kia Sportage III w końcu mega poprawa designu?

Post autor: max »

JESTEŚ PRACOWNIKIEM KONCERNU :?: BO ŁADNIE ARGUMENTUJESZ- NIE CHODZI MI O PRZEŻYCIE W WYPADKU ALE O ZAPOBIEGANIE KOLIZJI CHYBA WAŻNIEJSZA JEST PROFILAKTYKA A NIE LECZENIE. JESTEM UŻYTKOWNIKIEM SPORTAGA I WIDZĘ MANKAMENTY TEGO AUTA PODCZAS CEDZIENNEJ JAZDY.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Sportage”