Nowa Kia Optima opinie

forum użytkowników modelu Optima
94ostry
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2018, 17:14

Re: Nowa Kia Optima II - opinie

Post autor: 94ostry »

Dla podsumowania tematu. Salon nic nie zejdzie z ceny. 140k i koniec kropka.
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa Kia Optima II - opinie

Post autor: chudy »

94ostry pisze:Dla podsumowania tematu. Salon nic nie zejdzie z ceny. 140k i koniec kropka.
146k dałem za nową GT SW, full bez panoramy i z pakietem serwisowym, więc cena średnio atrakcyjna moim zdaniem
SW GTLine Black & SW GT Black
Piotrek
Posty: 1400
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Nowa Kia Optima II - opinie

Post autor: Piotrek »

140k to za dużo jak za rocznik 2016. Wszystko teraz zależy od tego jak bardzo chcesz ten samochód.

P.S. A próbowałeś może zrobić konfiguracje w tym samym salonie nowego wozu z jednakowym wyposażeniem?
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
94ostry
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2018, 17:14

Re: Nowa Kia Optima II - opinie

Post autor: 94ostry »

Postaram się dowiedzieć jutro. Mam jeszcze wyliczenie na auto Optima GT kombi + pakiet technologiczny z 2017 roku : Cena 146 koła.
Dodam, że obie ceny były wyliczane przy założeniu, że zdecyduję się na leasing Masterlease (który wychodził ponad 110%). Czy innym finansowaniu, nie mogli zaproponować takiej ceny... xD

Co do auta nie ma spinki :) Fajnie by było przygarnąć tą Optimę, ale nic na siłę :)

chudy> Rozumiem, że Twoja Optima GT ma rok produkcji ten sam co rok zakupu?
Erer
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2018, 09:02

Re: Nowa Kia Optima II - opinie

Post autor: Erer »

Na waszym miejscu wziął bym pod uwagę kupno Optimy w Niemcowni, tu nowe Gt kupisz za 32 000€ z panoramą i pakietem technologicznym.
Awatar użytkownika
bidżej
Posty: 471
Rejestracja: 25 lip 2017, 13:40
model samochodu: Optima SW GT
Lokalizacja: Augsburg

Re: Nowa Kia Optima II - opinie

Post autor: bidżej »

w leasingu Kii za nowego GTka (SW) w pelnym wyposazeniu dalem jednak "troche" wiecej, bo 39k...
KIA Optima SW GT (2017)
+tech +panorama
Erer
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2018, 09:02

Re: Nowa Kia Optima II - opinie

Post autor: Erer »

Nam tu dealer proponowal 36 za sw z pełnym ale znalazłem taniej. Pod koniec zeszłego roku można było też znaleźć oferty handlarzy za 29 999, teraz poznikały.
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa Kia Optima II - opinie

Post autor: chudy »

94ostry pisze: chudy> Rozumiem, że Twoja Optima GT ma rok produkcji ten sam co rok zakupu?
rok 2017 nie leżak, kupiona nówka od razu po wyjęciu z kontenera ;) i to bez wielkiego targowania
SW GTLine Black & SW GT Black
Awatar użytkownika
Bandi
Posty: 276
Rejestracja: 23 paź 2016, 10:06
model samochodu: Kia Optima GT-Line SW 2017 FULL

Re: Nowa Kia Optima II - opinie

Post autor: Bandi »

Panowie pytanie może nie do końca w tym miejscu ale nie chcę zakładać nowego tematu, a tu już jest prawie wszystko. Czy ktoś z was mając darmowy pakiet serwisowy na przeglądy płacił za nie??, albo została mu naliczony jakaś opłata? Czy mając taki pakiet trzeba coś zapłacić. Jak zrobili by mi jakąś opłatę to było by to naciągnięcie z ich strony? Jak to jest z tymi niby darmowymi serwisami? niech się wypowiedźą ci koledzy co są już po tych serwisach.
Kia Optima GT-Line SW
chudy
Posty: 528
Rejestracja: 27 lut 2017, 00:27
model samochodu: Optima SW GTLine
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa Kia Optima II - opinie

Post autor: chudy »

Bandi pisze:Panowie pytanie może nie do końca w tym miejscu ale nie chcę zakładać nowego tematu, a tu już jest prawie wszystko. Czy ktoś z was mając darmowy pakiet serwisowy na przeglądy płacił za nie??, albo została mu naliczony jakaś opłata? Czy mając taki pakiet trzeba coś zapłacić. Jak zrobili by mi jakąś opłatę to było by to naciągnięcie z ich strony? Jak to jest z tymi niby darmowymi serwisami? niech się wypowiedźą ci koledzy co są już po tych serwisach.
GTLine ma serwis po 30K, ale jako że moja jeździ bardzo dużo po mieście w korkach pojechałem na serwis wcześniej po 20K - otrzymałem info w ASO, że jak robię na własne żądanie wcześniej to muszę zapłacić i nie wchodzi to w pakiet serwisowy. Powiedziałem żeby puknęli się w głowę, pokazałem im w instrukcji, że producent przy ciężkich warunkach użytkowych wskazuję wymianę po 15K i żeby zadzwonili do KIA i się dowiedzieli dokładnie. Po telefonie do KIA ładnie mnie przeprosili i zrobili pełen serwis przy 20K w ramach pakietu - nie zapłaciłem ani złotówki, a w trakcie zjadłem jakieś dobre ciasto i napiłem się kawki. Tak więc odpowiadając na Twoje pytanie - nic nie płacisz, a serwis możesz zlecić wcześniej ;)
SW GTLine Black & SW GT Black
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”