Orginalna nawigacja

forum użytkowników modelu Optima
DUNES
Posty: 32
Rejestracja: 30 sie 2015, 14:59
model samochodu: Optima

Orginalna nawigacja

Post autor: DUNES »

Witam posiadam model z 2012 r w wersji XL ,moje pytanie czy ktoś już zrobił udaną próbe wgrania polskiego softu? oficjalnie nie ma takiego tak mi powiedziano w ASO niby były próby na wytworzeniem takiego softu w jezyku polskim do nawi jak i reszty ale uległy w gruzach ,widziałem że ktoś już to zrobił zamieszczam zdjecie,jesli ktoś dał już rade piszcie opinie ewentualnie namairy.Zastanawiałem sie nad wymiana fabrycznej nawi na wersje ktorą można spotkac na naszym rynku jako dedykowana do tego modelu cena w okolicach 1500-2400 zł ma wiele funkcji mianowicie najważniejsze polskie menu ,możliwość odladania Dvd ,w opcji rejstrator jazdy z przodu i wiele innych ciekawy jestem jaka jest jakość dzwieku do orginalnej ,dajcie znać jak ktoś już przerabiał temat ,jedno co mnie zastanawia z tego co widac na zdjeciach to wyglad jest jakby do modelu L gdzie było montowane zwykłe radio i wyglad deski jest inny .
czekam na wiadomosci . :D :D :D :D
Załączniki
nawi optima XL  z polskim softem.JPG
nawi optima XL z polskim softem.JPG (117.12 KiB) Przejrzano 5082 razy
DUNES
Posty: 32
Rejestracja: 30 sie 2015, 14:59
model samochodu: Optima

Re: Orginalna nawigacja

Post autor: DUNES »

Zapomiałem jeszcze dodac ze wersja optimy po lifcie ma już polskie menu i Kia daje 7 letnia darmową aktualizacje map ,wiec tak jak ja i wielu włascicieli tego modelu mogą być bardzo wkurzeni na to ze mają nas w ....... Podobno można wykupić pakiet aktualizacji ktory kosztuje w okolicach 900 zł ,daltego zastanawiam sie nad wymiana fabrycznej nawi na dedykowana ktora jest oferowana na naszym rynku ,co radzicie ?
DUNES
Posty: 32
Rejestracja: 30 sie 2015, 14:59
model samochodu: Optima

Re: Orginalna nawigacja

Post autor: DUNES »

Witam dzisiaj byłem na wymianie oleju w ASO i przy okazji zapytałem o uaktualnienie navi i polski język
i wiecie co bardzo mile mnie zaskoczyli ,mam najnowsze mapy i wreszcie polski język ,normalnie usługa jest odpłatna -wykupuje sie pakiet za około 900 zł
ja dostałem gratis ,uaktualnienie trwa około 2 godzin taki jest czas wgrania nowego softu przez wejście usb ,tak wiec jesli ktoś z was
też na to czekał to walcie do ASO mowimy oczywiscie o Optimie I ,w tej nowej aktualizacja jest gratisowa i wgranie softu jest szybsze około 30 minut przez wejscie do karty SD
Testowałem dzisaj na trasie i pięknie szczeka po naszemu :D
akrzepecki
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2017, 18:02
model samochodu: KIA Optima 2.0 tgdi

Re: Orginalna nawigacja

Post autor: akrzepecki »

witam. Czy optima była z Europy ? Ja mam z Kanady z 2012r. i w serwisie próbowali zmienić soft i mapy na PL i im się nie udało. Pytałem również w firmach zajmujących się nawigacjami i nikt nie potrafił mi pomóc. Może ktoś miał podobny kłopot z KIA z USA lub Kanady?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”