Zabezpieczenie lakieru, usuwanie drobnych niedoskonałości.

forum użytkowników modelu Optima
Piotrek
Posty: 1401
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Zabezpieczenie lakieru, usuwanie drobnych niedoskonałośc

Post autor: Piotrek »

W benzynie czy dieslu poszukujesz? Nówkę czy może być demówka albo podemostracyjna z salonu? Jeśli chcesz wersję która stała w salonie to krakowskie Inter Auto miało takich kilka, tyze że to były diesle z tego co pamiętam. Wersja L, ale czy z NAVI+ czy bez to nie wiem.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
Optymix
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2019, 23:24
model samochodu: Optima-SW L T-GDI

Re: Zabezpieczenie lakieru, usuwanie drobnych niedoskonałośc

Post autor: Optymix »

Piotrek pisze:W benzynie czy dieslu poszukujesz? Nówkę czy może być demówka albo podemostracyjna z salonu? Jeśli chcesz wersję która stała w salonie to krakowskie Inter Auto miało takich kilka, tyze że to były diesle z tego co pamiętam. Wersja L, ale czy z NAVI+ czy bez to nie wiem.
1.6 tgdi biała albo grafit. Na nówkę z tego co widzę nie ma szans w produkcji same +navi, demo odpada, "wystawowa" jest jedna w olsztynie tam pewnie będę dzwonił na tygodniu. Interauto ma diesle bez navi i chyba przed lift, byłem tam na jeździe akurat :) Podzwonię na tygodniu po salonach może mają coś zamówione albo nie wystawione na ogłoszeniach.
Piotrek
Posty: 1401
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Zabezpieczenie lakieru, usuwanie drobnych niedoskonałośc

Post autor: Piotrek »

W Inter Auto stała na salonie szara L-ka bez NAVI tylko w sedanie. Było to 3 tygodnie temu jak byłem na przeglądzie. Czy stoi nadal nie wiem.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: Zabezpieczenie lakieru, usuwanie drobnych niedoskonałośc

Post autor: kon »

Trzeba było brać w grudniu. Taniej i wybór większy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Optima”